Спецпроєкти

Телепорт Львів-Париж за мотивами Вуді Аллена: як пройшов кінопоказ від IQOS, Планети Кіно та DTF?


Можна зі Львова потрапити прямісінько на Монмартр.

Можна хрумтіти багетом під стрічку Вуді Аллена.

Можна провести вікенд у Парижі, навіть якщо закриті кордони.

IQOS разом з Don’t Take Fake та Планетою кіно вкотре довели – неможливе є можливим – і на два дні перенесли Париж до Львова. До речі, це вперше, коли захід із серії кінопоказів провели у Львові – бо восени під дощем це стародавнє українське місто є особливо красивим. 

До цього кіновечірки від IQOS, Планети Кіно та DTF відбувалися у Києві та Одесі. Тут були і автомобільний кінотеатр просто неба, і кіно на човнах посеред моря, і кіновечірка «Можна без пари» на день закоханих.

Цього разу 24-25 жовтня Львівський будинок вчених перетворився на телепорт до Парижу 1920-их років. Щойно заходиш на подвір’я — і зі Львова переносишся на старовинні паризькі вулиці.

Величезна ретро-карусель з кониками та вогниками кружляє гостей так, ніби хоче вивітрити з їхньої пам’яті будь-які спогади про сьогодення. Припаркований біля входу ретрокар натякає — час подорожі у минуле настав. Саме на такій автівці за сюжетом фільму Вуді Аллену «Опівночі у Парижі» головний герой переміщається у золоте століття митців та художників.

Далі про невдалий 2020-ий ніхто вже й не згадує. Перед гостями вінтажна барахолка зі старовинними предметами декору, посудом, меблями. За нею — Мулен Руж, де дівчата витанцьовують запальний канкан у традиціях паризьких кабаре.

Час приміряти берети та йти далі, адже попереду справжня французька Boulangerie з хрумкими багетами та масляними круасанами.

А про що ж фільм? Обережно, спойлер!

За сюжетом Вуді Аллена головний герой — письменник, що приїхав до Парижу з нареченою провідати її батьків. Він впевнений, що народився не в той час, та мріє жити в 1920-х роках. 

Цю епоху письменник вважає золотим віком. Щоночі він відправляється у минуле, де тусується з Фіцджеральдом, Гемінгвеєм, Гертрудою Стайн, Сальвадором Далі, Пікассо та іншими представниками паризької богеми. В своєму часі головний герой збирається одружитися – та в 1920-х закохується в чарівну музу Пікассо. Усвідомивши, що не можна жити ідеалізованим минулим, він повертається у теперішнє та продовжує роботу над романом.

Кожна з зон вечірки обігрує сцени та епізоди з фільму: ретрокар, барахолка з блошиного ринку, кабаре Мулен Руж, білосніжний батут з вусами Сальвадора Далі, бар Гертруди Стайн у бібліотеці та бар  Гемінгвея з рибальськими сітками та коктейлями з ромом.

Серед гостей на заході були Руслан Багінський, Петро Ясинський, Лєра Бородіна, Вадим Браун, Міла Бараєва, Христина Соломаха, Настя Карпчук, Ольга Яковлєва та Борис Ходукін, Христина Василишин, Романна Пастирська, Ярослав Мончак, Люсі Розанова, Чад Зоратлі і багатьох інших.

Дивіться, як пройшов кінопоказ «Опівночі у Парижі» у Львові, та шукайте себе на фото:

01/11

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь