Спецпроєкти

Дороги в Україні стали кращими: дані всесвітнього рейтингу


У загальному рейтингу якости доріг The Legatum Prosperity Index (Індекс процвітання) цього року Україна посіла 126 місце. Це прогрес – з минулого року країна піднялася на 20 позицій.

Про покращення рейтингу повідомили у пресслужбі Укравтодору.

«У 2020 році Україна здобула +20 позицій у загальному рейтингу “якости доріг” – наразі посідаємо 126 місце. Це означає, що міжнародні експерти й аналітики позитивно оцінюють кроки країни у напрямі розбудови дорожньої інфраструктури», – йдеться в пості відомства у фейсбуці.

Індекс процвітання: Україна піднялась на 20 позицій за якістю доріг

? У 2020 році Україна здобула +20 позицій у…

Опубліковано Укравтодор Понеділок, 23 листопада 2020 р.

 

Позиції України зросли в окремих рейтингах. У категорії «транспорт» країна піднялася на 12 сходинок і посідає 73 місце. У рейтингу «Доступ до ринку та інфраструктура» Україна також піднялася – на 10 сходинок, і тепер ми на 77 місці.

«У цілому ж у рейтингу Індексу процвітання наразі Україна займає 92 позицію, таким чином здобувши +4 позиції, порівняно з 2019 роком та +19 позицій, порівняно з 2018 роком», – пояснюють представники Укравтодору.

The Legatum Prosperity Index (Індекс процвітання) – це сума показників економічного зростання, покращення рівня освіти та медицини і особистого добробуту людей. Щорічно Індекс оновлюють в освітньому аналітичному центрі Legatum Institute.

Раніше ми писали про те, скільки зараз людей живе в Україні. А ще – який відсоток населення проголосував би за Проголошення Незалежности, якби референдум відбувався у 2020 році.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь