Спецпроєкти

Коронавірус та свята: ресторанам дозволили працювати в новорічну ніч


Уряд дозволив ресторанам та кафе в новорічну ніч працювати до 07:00. Раніше закладам було дозволено працювати до 01:00 ночі.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Зазначається, що відповідну зміну до постанови №1236 від 9 грудня (яка встановлює карантинні обмеження) Кабмін вніс 23 грудня, а 24 грудня її опублікували на Урядовому порталі.

«Кабінет міністрів України постановляє: Внести зміну до пункту 2 постанови Кабінету міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, замінивши у підпункті 12 цифру і слова “до 1-ї години” цифрою і словами “до 7-ї години”», – зазначено в постанові уряду.

В інший час дії карантину, продовженого до 28 лютого, робота закладів громадського харчування заборонена від 23:00 до 07:00 наступного дня. А під час локдауну від 8 до 24 січня включно ресторани і кафе зможуть працювати лише на винос або за доставкою.

Раніше ми розповідали, що Кабмін хоче збільшити штрафи за порушення самоізоляції та обсервації. Розмір штрафів пропонується встановити до 8500 грн.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь