Спецпроєкти

Кіберпанк вам під ялинку:​ Роботи Boston Dynamics станцювали під «Do You Love Me»


Роботи американської інженерної компанії Boston Dynamics запалили драйвовий танець під пісню «Do You Love Me». Ролик уже переглянуло більше 3 мільйонів користувачів.

Химерне новорічне привітання Boston Dynamics опублікувала на своєму YouTube.

На відео можна спостерігати, як пластично рухаються всі «танцюристи» під популярну композицію 60-х. Танець розпочали людиноподібні роботи Atlas, потім до них приєднався робот-собака Spot, а на завершення – робот на колесах Handle.

«Вся наша команда зібралася разом, щоб відзначити початок Нового року, який, як ми сподіваємося, буде щасливим», – зазначили розробники.

 

Це не дебютне відео компанії. Ще 2018 року Boston Dynamics випустила милий ролик про робота Spot, який танцював під «Uptown Funk». Розробники зазначають, що Spot – єдиний доступний комерційний продукт компанії, який нарешті вийшов на ринок на початку цього року за ціною 75 000 доларів США . Окрім чітких танцювальних рухів, собаку-робота бачили як пастуха овець у Новій Зеландії, також він допомагає лікувати хворих на COVID-19 та працює на норвезькій нафтовій вишці.

Раніше ми розповідали, що запуск CyberPunk 2077 спровокував багато обурень та обговорень не тільки серед геймерів, але й серед інвесторів гри. Останні подали в суд на розробників гри – компанію CD Projekt.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь