Спецпроєкти

Перший український кінотеатр майбутнього вже можна відвідати


У Києві відкрився перший кінотеатр нової української мережі Miromax. Його особливість –  зал на основі LED-технології Samsung Onyx, аналогів якої немає в Україні. Подібні кінотеатри вже відкривалися у США, Китаї, Німеччині, а Miromax став першим таким об’єктом у Східній Європі. 

Протягом останніх 120 років кінотеатри застосовували проєктори для кіносеансів, а завдяки технології Samsung Onyx у Miromax зображення виводиться безпосередньо на екран. Це дає змогу сповна оцінити фільм, адже такої якости, чіткости та яскравости картинки не здатен досягти жоден проєктор. А оскільки зникає потреба у створенні окремих приміщень для трансляції, це залишає більше простору для глядачів: додаткові ряди й навіть зали.

Переваги, що надає нова технологія Onyx для глядачів:

  • справжні чорні кольори для насиченого деталями та яскравого зображення;
  • підтримка HDR для високої яскравости зображення навіть при тьмяному освітленні;
  • ідеальна точність відтворення кольору для широкого діапазону відтінків навіть при піковій яскравості;
  • однорідність контенту та рівномірне відображення усіх деталей та тонкощів.

«Окрім нової кінотехнології, ми презентуємо й нові стандарти обслуговування. Водночас ціну на квитки плануємо тримати у звичних для постійних глядачів межах – від 80 до 200 грн», – говорить керівник Miromax Анатолій Базильчук.

Зал Onyxу у новому кінотеатр мережі Miromax у ТРЦ «Аладдін» вже приймає перших відвідувачів. У зв’язку з пандемією коронавірусу кінотеатр дотримуватиметься карантинних заходів, щоб відвідування Miromax було комфортним та безпечним для глядачів.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐