Спецпроєкти

Beauty-рутина для чоловіків: які косметичні продукти варто додати до щоденного догляду


Скінчилися ті часи, коли чоловіки мали «на вигляд бути трохи кращими за мавп». Усе частіше в косметичних магазинах з’являються цілі полиці зі спеціалізованою косметикою для чоловіків, і тут ви не знайдете продукції «3 в одному»: гель для душу, шампунь та пральний засіб. Тепер чоловіки використовують гелі для вмивання, крем від зморшок та спеціальні губні помади. 

bit.ua з’ясовує, чи справді чоловікам потрібна окрема косметика і в чому її особливості.

Жіночі і чоловічі засоби: яка різниця? 

Щодо шкіри обличчя, то в чоловіків вона значно товстіша та грубша, ніж у жінок, а тому потребує засобів з більшою концентрацією та силою дії. Ось чому просто позичити гель для вмивання у своєї дівчини не дуже хороша ідея: він не зможе впоратися з очищенням так добре, як такий самий продукт із чоловічої лінійки. 

Зауважмо, що на шкіру обличчя чоловіків, окрім брудного повітря, кліматичних чинників, незбалансованого харчування тощо, впливає також і щоденне гоління, що спричиняє подразнення та сухість, а отже – дискомфорт. Саме з цієї причини формула чоловічого крему, наприклад, повинна бути в декілька разів збалансованішою за жіночий. В іншому разі продукт не забезпечить необхідного ефекту. 

Що там на ринку косметики?

Відомі бренди випускають чимало продуктів для чоловічої авдиторії, які, на жаль, не широко розповсюджені.

Усе для обличчя. Для очищення шкіри від бруду, пилу та шкірного сала в магазинах можна знайти чоловічі гелі та пінки, а для зволоження креми та лосьйони. Цікаво, що марки популярної корейської косметики випускають навіть тканинні маски для чоловіків. Не варто ігнорувати креми для шкіри навколо очей, які допоможуть зняти набряки, розгладити невеликі зморшки, усунути синці та сліди недосипання чи перевтоми, часто властиві чоловікам. 

Засоби для гоління. Крім більш знайомих лосьйонів, гелів та пінок для гоління, існують різноманітні пом’якшувальні олії, на які можна звернути увагу, вибираючи альтернативи звичним продуктам. Одним із засобів, що стовідсотково заслуговує на увагу, є камінь від порізів: зовні схожий на олівець, його призначення зупиняти кров та загоювати мікропорізи. 

Догляд за волоссям. Із шампунями все зрозуміло, а от про засоби стайлінгу, тобто укладки, не згадати неможливо. Серед них гелі та віск, що стануть у нагоді при моделюванні та фіксації зачісок. 

Захист шкіри рук та ніг. На руки негативно впливають низькі температури, мороз, а стопи часто потерпають від перебування у закритому взутті, яке чоловікам доводиться іноді носити навіть у теплу погоду. Врятують так само спеціальні зволожувальні креми.

Зволоження губ. Для чоловіків дискомфорт від тріщинок і ранок на губах – не менш поширена проблема, ніж для жінок. В асортименті чоловічої косметики можна знайти безбарвні гігієнічні помади без зайвого блиску і запаху, що врятують від сухости та обвітрення. Такий продукт є справжнім маст-хев чоловічого доглядового набору. 

Тож потрібна чоловікам окрема косметика чи ні? Вирішувати лише їм, але в будь-якому випадку додатковий догляд за своїм тілом ще нікому не зашкодив.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь