Спецпроєкти

Від експертів з кредиту та іпотеки до інженерів АІ: які професії були найпопулярніші у 2020 році


LinkedIn опублікував свій щорічний звіт найзатребуваніших професій у 2020 році. 

Звіт опубліковано на сайті компанії. 

Проаналізовані дані згрупували у 15 професій з найбільшим попитом.

Першими у списку опинилися співробітники електронної комерції, статистика прийняття на роботу нових працівників зросла на 73%. Також найбільш затребуваними виявилися фахівці з кредитування та іпотеки – 59%. Третє місце посів допоміжний медичний персонал, наприклад, асистент охорони здоров’я, фармацевт, технік, стоматолог. 

«Через пандемію коронавірусу сильно постраждали такі галузі, як авіація та готельний бізнес, тоді як сфери охорони здоров’я, освіти та фінансів повинні були наймати більше людей, щоб задовольнити підвищений попит», – зазначає Ендрю Сіамен.

Іншими популярними професіями стали фахівці з розвитку бізнесу та продажів, дизайну, обробки даних, в галузі освіти, психологічної підтримки, експерти з інклюзії, цифрового маркетингу і контенту, медсестри, персональні та професійні тренери, галузеві інженери та інженери АІ.

Раніше ми розповідали, що Google сформував список трендів у digital-маркетингу на 2021 рік. Так, головними трендами будуть розвиток мобільних застосунків, продажі за допомогою відео, а також посилення захисту даних споживачів.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь