Спецпроєкти

Австралієць хотів забрати свою кішку з притулку, погрожуючи гвинтівкою


У Мельбурні 44-річний Тоні Уітман у військовій формі та з гвинтівкою захопив в заручники співробітницю притулку для тварин. Він хотів забрати додому свою кішку, яка «не дала йому впасти у прірву». 

Про інцидент пише ВВС.

Тоні Уітман напередодні зателефонував у притулок, щоб дізнатися, коли він зможе забрати свою кішку. Там йому відповіли, що він може це зробити наступного дня. Однак чоловік не захотів чекати. 

Він з’явився у притулку у військовій формі та з гвинтівкою, взяв у заручники працівницю закладу і вимагав, щоб та розповіла, де перебувають коти. 

«Якщо ви зробите те, що я говорю, і послухаєте мене, я не буду у вас стріляти», – сказав Тоні.

Чим все закінчилося?

Врешті чоловік не забрав своєї кішки, сказав співробітниці рахувати до ста, перед тим як телефонувати в поліцію. Наступного дня він повернувся за кішкою, але там його чекала поліція.

Адвокат Тоні Уітмана зазначив, що раніше його клієнт служив в армії, але був звільнений. Зараз він страждає посттравматичним стресовим розладом.

Уітману звинувачують у викраденні людини, незаконному позбавленні волі, збройному пограбуванні і злочинах із застосуванням вогнепальної зброї. Суд призначено на квітень.

Раніше ми розповідали, що кішка, яка три роки вважалася загиблою, знайшлася і повернулася до власника.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь