Спецпроєкти

Муркотіння кота, шум океану та приготування тіста: ASMR-відео для залипання


Втомився і вже не можеш нічого робити? Навколо купа стресу, і ти хочеш або втекти, або кудись сховатися? Ех, як ми тебе розуміємо. Тому спільно з брендом «Львівські дріжджі» зібрали для тебе відеоролики, які допоможуть відволіктися та розслабитися. 

Лови підбірку відео, які можуть викликати брейнгазм – задоволення несексуального характеру, що починається у мозку, поширюється тілом, викликає мурахи по шкірі. Це відчуття називають ASMR. Пережити його можна, знайшовши тип відео, який подобатиметься саме тобі. Підключай навушники для більшого занурення та спробуй разом з нами відпочити під приємні медитативні відео.

Залипни на відео, що гіпнотизують

Перша підбірка максимально легка. Геометрія, абстракція, імітація руху зірок у космосі саме те, що потрібно мозку, який хоче відпочити. Поринь в аудіально-візуальну нірвану та перестань думати про те, що не варте твоїх переживань.

 

Розслабся під кулінарний ASMR

Кулінарний ASMR – один з найпопулярніших видів цього контенту, на який «підсіла» велика кількість ютуб-юзерів. І це недарма, бо приготування їжі саме по собі розслабляє та заспокоює, існує навіть такий вид терапії – кулінарна арт-терапія. 

Тому «Львівські дріжджі» створили серію відео для заспокоєння, де готується випічка. Пропонуємо залипнути на те, як розсипається борошно, замішується тісто, пекуться смаколики у всіх можливих візуальних та звукових подробицях.

Спостерігай за пухнастиками

Любиш відео з котиками, бо вони ну дуже милі? Не відмовляй собі у задоволенні та поспостерігай за тваринками. Пандочка, білки, кіт-муркотун та інші пухнастики чекають, коли ти натиснеш на плей.

Прислухайся до звуків природи

Шум океану, потріскування дрів, шарудіння листя в осінньому саду – що може бути медитативнішим? Вмикай відео зі звуками місця, у якому мрієш опинитися, та відчуй себе ближчим/-ою до природи, навіть не виходячи з дому. Мрій, фантазуй, згадуй теплі моменти подорожей та посиденьок у колі друзів. І ніхто та ніщо не зможе зіпсувати твій настрій.

 

.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь