Спецпроєкти

«Хай не бояться Інтернету бабусі і дідусі»: Alyona Alyona записала трек про Цифрограм


Alyona Alyona презентувала хіп-хоп трек про національний тест на цифрову грамотність «Цифрограм», який запустила Мінцифра.

Про це повідомляє пресслужба Мінцифри.

Що це означає?

«Цифрограм» ─ це національний тест на цифрову грамотність. Після його складання ви отримаєте сертифікат, що підтверджує ваші знання та навички.

На підтримку «Цифрограм» Alyona Alyona випустила хіп-хоп трек, який опублікувала на своїй сторінці в Інстаграмі. 

Окрім цього вона оголосила конкурс для тих, хто пройшов тест і отримав сертифікат. Результати оголосять 15 лютого, а переможець отримає кросівки. Умови: 

  1. пройти тест на цифрову грамотність на порталі Дія.Цифрова освіта
  2. виставити у сторіз скріншот із сертифікатом
  3. тегнути @alyona.alyona.official, @mintsyfra.official, @diia.education і @usaid_ukraine

«Alyona Alyona часто бере участь у соціальних проєктах, які вирішують важливі проблеми в суспільстві. Тому ми були раді долучитись до національного проєкту з розвитку цифрової грамотності, мета якого — навчити 6 млн українців цифрової грамотності за 3 роки», — прокоментувала команда співачки.

На виробництво ролику державні кошти не витрачали. Ідею рекламної кампанії розробила агенція PLEON Talan. Проєкт реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Раніше ми розповідали, що Верховна Рада в першому читанні ухвалила законопроєкт №4355, який дозволяє використання цифрових паспортів нарівні з паперовими.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь