Спецпроєкти

Twitter надав «офіційний» статус профілю російського МЗС в окупованому Криму


Біля акаунту у Twitter незаконного представництва Міністерства закордонних справ Росії в окупованому Криму з’явилася галочка, що позначає верифікацію профілю.

Позначка з’явилася в акаунті МЗС. 

Що відбувається?

Приблизно одну добу тому біля акаунту у Twitter незаконного представництва МЗС Росії в Криму з’явилася позначка «офіційного» статусу. Акаунт створили 2015 року.

Українська аудиторія швидко відреагувала на це. У топі Twitter з’явилося два тематичних гештеґи #TwitterSupportsTerorrism і #CrimeaIsUkraine.

Кожен гештеґ нині містить близько 1,5 тисячі твітів. 

«Надаючи офіційний статус, ви схвалюєте воєнні злочини та злочини проти людства», ─ прокоментував один із користувачів. 

Раніше ми розповідали, що Ілон Маск оновив свою біографію у Twitter і залишив тільки один гештеґ – Bitcoin. За лічені хвилини вартість Bitcoin зросла на 5 тисяч доларів.

Менш ніж за кілька хвилин BTC підскочив із мінімуму (майже 32 070 доларів) до максимуму (близько 37 000 доларів). Однак відтоді ціна стабілізувалася і сьогодні коливається приблизно на рівні 35 500 доларів.

Варто зазначити, що це призвело до масової ліквідації на ринку біткоїнів. Дані Bybt показують, що тільки за минулу годину зняли з рахунків понад 380 мільйонів доларів.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь