Спецпроєкти

У Барселоні заборонять короткочасну оренду квартир для туристів


Пані мер міста Ада Колау пропонує заборонити оренду квартир туристам на термін, що менший за 30 діб.

Про це повідомляє Bloomberg. 

Що це означає?

Влада міста вважає, що туризм завдає місцевим жителям багато клопоту, через це постійно зростають ціни на продукти й житло. На думку міської голови, збільшення терміну оренди допоможе зменшити тиск туризму. Зазвичай мандрівники орендують житло в центрі міста всього на кілька днів, користуючись популярним сервісом Airbnb. Це сприяє внутрішньому переселенню місцевих жителів. 

Через велику кількість туристів містянам не вистачає житла, а орендна плата зростає. Якщо план Ади Колау реалізують, нові правила для туристів у Барселоні стануть найжорсткішими у світі.

З 2014 року заморожено видачу ліцензій на оренду квартир у центрі міста. Ліцензію в орендарів вимагають ще з 2011 року. У 2018 році місто запровадило систему ідентифікації даних, що дає змогу владі перевіряти, чи пропонуються квартири для оренди в інтернеті законно, це значно полегшує пошук порушників. 

У серпні 2020 року місто запровадило тимчасову норму про заборону оренди кімнат менш ніж на 30 днів, нова пропозиція очільниці міста Ади Колау зробить це правило постійним. 

Раніше ми розповідали, що світлини Ґрети Тунберґ і Ріанни спалили на мітингу в Індії.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь