Спецпроєкти

Pepsi запускає лімітовану колекцію з зображенням українських міст. Є можливість створити власний дизайн


Pepsi запускає конкурс, переможець якого зможе створити власний дизайн Pepsi та отримати подорож Україною та круті призи.

Оновлений дизайн Pepsi — про українські міста. Уже зараз у продажу можна знайти лімітовану колекцію із зображенням пам’яток Києва, Одеси, Запоріжжя, Харкова, Кам’янець-Подільського та Чернівців. 

Проте бренд чудово розуміє, що це не всі куточки нашої країни, зображення яких варті потрапити на пакування популярного в усьому світі напою. А тому Pepsi оголосили конкурс, у якому кожен може познайомити світ із рідним містом. До того ж за участь у конкурсі дарують призи. Проєкт покликаний розкрити найцікавіші та найкрасивіші місця України.

Що треба зробити?

Тут усе просто:

  1. Фотографуйте улюблену пам’ятку у своєму місті, ніби тримаєте її на долоні, а в іншій руці — баночка Pepsi. 
  2. Викладайте фото в сторіз або допис в Instagram, тегайте сторінку @pepsiukraine та ставте гештег #створидизайнpepsi.

Серед усіх, хто виконає умови, щотижня бренд розігруватиме мерч: футболки, світшоти.  У березні блогери Леонід Мартинчик, Женя Білозеров та Анна Трінчер оберуть переможця серед усіх, хто розмістив фото в період конкурсу. 

Розіграш проводитимуть у прямому етері: переможець отримає сертифікат на подорож Україною від партнерів конкурсу Join UP! та можливість створити особливий дизайн Pepsi зі знаковою локацією свого міста.

Усі деталі на сайті та сторінці Instagram @pepsiukraine.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь