Спецпроєкти

FORSA GALLERY презентувала артколаборацію відомих українських митців


Четвертого березня в готелі Hyatt Regency Kiev відбулася закрита презентація виставки Eternal Values ─ Вічні цінності.

Про це для bit.ua повідомляє FORSA GALLERY.

Про що ця виставка?

Вічні цінності ─ це артколаборація українських митців. Серед виставкових експонатів представлено картини Руслана Тремби з нової серії «Мій реалізм», живопис Леся Панчишина та скульптура Володимира Кочмара.

Закриту презентацію виставки відвідали: бізнесмен Олександр Сосіс, художник Лесь Панчишин, Наталія Баркова, Анастасія Платонова та Катерина Шаповал із Forbes.ua, члени посольства Таджикистану в Україні, представники готелю Hyatt і CEO Club.

«Ми спостерігаємо активний інтерес до наших художників як в Україні, так і за кордоном. Тішить, що їхні роботи з’являються в таких значущих колекціях, як Центр Помпіду. Прямо з відкриття проєкту один із художників вирушає до Німеччини на резиденцію, а ми продовжуємо нашу співпрацю з міжнародними інституціями та колекціонерами», ─ розповідає кураторка виставки Аліса Нанавова.

Серія робіт «Мій реалізм» ─ це довготривалий проєкт художника Руслана Тремби. Не втрачаючи точного реалізму, митець приводить глядачів до чистих, локальних, спокійних творів. Роботи мають дзеркальну поверхню, тому глядачі відчуватимуть себе «присутніми» в них.

Ще одним героєм виставки є Лесь Панчишин. Його робота «Ліс» асоціюється з життям, з місцем, де все зароджується і де можна знайти відповіді на всі запитання, але з часом можна загубитися та зрештою заблукати. А «Коло» ─ це світло і тепло, що слугує провідником та орієнтиром у житті людини. У своїх роботах художник поєднує глибину з плоскістю.

«У наш час поняття скульптура стало дуже розмитим (від дослідження звуку ─ як форми, до інсталяції) і здається дуже награним і штучним. Для мене скульптура ─ це мовчазне джерело духовної енергії, що виражено в тривимірній формі, і викликає своєю образністю філософсько-поетичний настрій», ─ розповідає скульптор Володимир Кочмар про свою роботу.

Виставка триватиме до 30 березня.

Раніше ми розповідали, що цегляна барикада на акції протесту в Гонконзі стала однією з переможців премії «Дизайн 2020 року».

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь