Спецпроєкти

Ефект фотографій з «Гаррі Поттера»: як працює сервіс Deep Nostalgia, що анімує світлини


Сайт MyHeritage допомагає відтворювати генеалогічне древо. А нещодавно вони запустили функцію Deep Nostalgia, яка швидко набрала популярності в соціальних мережах. 

За допомогою цієї функції можна оживити світлини, змусивши людей на них рухатися.

Як працює Deep Nostalgia?

Deep Nostalgia анімує обличчя на фотографіях, навіть на чорно-білих знімках. За допомогою штучного інтелекту обробляє фотографії: додає міміку, рухи головою і емоції.

Deep Nostalgia аналізує завантажену фотографію і потім накладає її на попередньо записані ролики з мімікою і рухами людини, вибираючи з бази даних найбільш підходящий запис. Завдяки цьому вдається створити нове відео, на якому людина з фотографії рухає головою, кліпає очима, посміхається. Таким чином сервіс дозволяє припустити, як могла б виглядати і рухатися людина з фотографії, якби була записана на відео.

Готове відео користувач може завантажити на свій пристрій.

Як оживити фото?

  1. Перейдіть на сайт і зареєструйтеся.
  2. Завантажте бажану фотографію.
  3. Зачекайте, поки система обробить зображення.
  4. Завантажте відеозапис на свій пристрій.

В інтернеті вже можна знайти велику кількість кількість анімованих зображень, створених за допомогою Deep Nostalgia. Хтось не став обмежуватися фотографіями близьких людей, а вирішив перевірити роботу на знімках статуй, портретів відомих особистостей, кадрів з фільмів і так далі.

Безкоштовно можна обробити лише п’ять фотографій. Далі сервіс просить оформити підписку: 8,29 доларів за місяць.

Також розробники наголошують, що користувачам не варто хвилюватися за безпеку своїх даних. З міркувань конфіденційності всі зображення, завантажені на сайт, автоматично видаляються.

Раніше ми розповідали, що вчений Томас Штоль з Іллінойського університету вирішив з’ясувати, чи стереотип про різні цінності атеїстів і вірян відповідає дійсності.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь