Спецпроєкти

Маст-хев застосунки для Instagram: як зробити свій профіль впізнаваним


Сьогодні Instagram став майданчиком як для бізнесу, так і для особистого бренду. Створили добірку програм, які допоможуть підійти до розвитку свого профілю творчо та цікаво.

Snapseed

для Android
для iOS

У Snapseed є всі інструменти, необхідні для базової корекції фотографії. Тут ви можете відрегулювати контраст, температуру, насиченість і світлі ділянки. З доволі високою точністю можна налаштувати експозицію та колір – автоматично або ж вручну.

У програмі також є функції кадрування, повороту зображення, подвійної експозиції, додавання тексту та рамок. Завдяки розширенню можна збільшити зображення й заповнити простір його ж фрагментами. Ну а точкова корекція дає змогу прибрати небажані об’єкти з фотографії.

У Snapseed немає підписок і будь-яких платних функцій, та працювати в програмі можна без під’єднання до інтернету. Ну і загалом програма легка у використанні та інтуїтивно зрозуміла.

Adobe Lightroom

для Android
для iOS

Якщо ви щось чули про пресети або бачили яскраві кольорокорекції на багатьох фотографіях в Instagram, то є імовірність, що ці знімки створювали саме в Adobe Lightroom.

Adobe Lightroom – це програма для колірної обробки фотографій, якою можна користуватися як на ПК, так і на смартфонах. Тут є налаштування яскравости, контрасту, тіней і світла, окремих кольорів, відтінків, температури, насичености, різкости, а також кадрування, шумопоглинання та геометрія. Є тут і «чарівна» кнопка автоматичного налаштування та корекції, а також безліч ручних інструментів, що дають змогу творчо підходити до редагування.

Усі файли та зміни зберігаються в хмарному сховищі програми, тому ви зможете отримати доступ до своїх зображень із будь-якого пристрою.

Canva

для Android
для iOS

Якщо ви ведете свій блог, групу в соціальній мережі, особистий чи робочий Instagram-профіль або ж канал на YouTube, то Canva стане вашим неоціненним помічником.

Canva – сервіс із величезною кількістю безплатних шаблонів фотографій, фонів, які вже адаптовано для багатьох соцмереж. Для Instagram тут є готові шаблони публікацій і сторіз, їх легко можна редагувати та робити анімованими. Ви можете завантажити свої фотографії та створити на їх основі потрібні дизайни. У програмі також є власна бібліотека фотографій, кнопок, наліпок і наклейок. А ще є планувальник дизайнів у соцмережах: ви можете зв’язати свої акаунти в соцмережах з акаунтом Canva для автоматичної публікації.

Motionleap by Lightrick‪s‬

для Android
для iOS

Motionleap by Lightrick‪s‬ – програма, завдяки якій можна оживити будь-яке фото. На знімку можна зробити динамічними статичні елементи, наприклад, на фото рухатимуться хмари на небі, або хвилі на воді, або фонтани битимуть ключем. Окрім того, рухливими можна зробити волосся та локони, одяг, траву, клуби диму й пар над чашкою.

Користувачі стверджують, що таке оживання та рух предметів додає фотографії реалістичности та створює ефект присутности.

Instories

для Android
для iOS

Instories – програма, за допомогою якої ви можете додати своїм фото динаміки, адже всі шаблони тут анімовані. У застосунку 9 колекцій для шаблонів. Одна з них – Minimal – безплатна й містить 14 різних варіацій, інші ж доступні за додаткову оплату. Кожен шаблон можна підлаштувати під свій смак: від кольору фону до ефектів анімації. Доступно також 23 шрифти.

У шаблони можна завантажувати як фото, так і відео.

Unfold

для Android
для iOS

Unfold – це безплатний застосунок: деякі дизайни колажів можна використовувати безплатно, усю колекцію можна отримати за додаткову оплату.

Користувачі стверджують, що полюбляють цю програму, тому що вона робить Stories більш акуратними й елегантними, а також створює різноманітні колажі, що дає можливість ділитися кількома фотографіями та відео в одній історії.

StoryArt

для Android
для iOS

StoryArt – це програма, у якій ви знайдете величезну кількість готових шаблонів у різних стилях. StoryArt у використанні аналогічний застосунку Unfold. Але перевага цієї програми в тому, що шаблонів тут у кілька разів більше і всі вони в різних стилях (не тільки мінімалістичні).

Тут є вбудований редактор фотографій та анімовані матеріали. Вам залишається тільки завантажити фотографії, додати або вилучити текст і за бажанням змінити кольоровий фон.

Крім того, у StoryArt є готові обкладинки для Highlights, які можна редагувати під певні запити, й анімовані Stories, які теж видозмінюються за вашим бажанням.

Huji Cam

для Android
для iOS

Huji Cam – це популярний безплатний застосунок, який робить ваші фотографії схожими на старі плівкові. Деякі фото вийдуть із відблиском об’єктива, інші ж мають цікаві кольори та ретроефекти.

Appfortype

для Android
для iOS

Appfortype – застосунок, у якому є колекція шрифтів і написів.

Знайдете також 45 безплатних текстових наліпок у чотирьох групах: Travel, Happy Monday, Dream, Love. Є також стандартні набори з геометричними фігурами, мазками кистями.

Можна налаштовувати пропорції полотна для створення зображення. Для сторіз це 9:16.

Enlight Videoleap

для Android
для iOS

Enlight Videoleap – застосунок для монтажу відео з фільтрами й ефектами. Enlight Videoleap трохи більш вдосконалений, ніж VSCO та Clips. Тут є розширені інструменти, такі як композиція зеленого екрана/кольорової клавіші, шкала часу для перегляду кліпів кадр за кадром, редагування на основі шарів, редагування кліпів і багато іншого.

Головна особливість цього редактора – можливість створювати сюрреалістичні відео з накладенням кількох моушн-файлів. Правда, потрібно розібратися з інструментами цього редактора, адже їх тут багато, як у справжній відеолабораторії.

Enlight Videoleap є безплатним, але для додаткових інструментів потрібна платна підписка.

Quik

для Android
для iOS

Quik – програма для монтажу, у якій можна комбінувати фотографії у хвилинний ролик і накладати на них музику й текст. Тут ви можете змінювати швидкість відтворення, розмір, музику, додавати текст, міняти місцями уривки й багато іншого. Водночас у пам’яті програми залишається ваш ролик, який за потреби можна відредагувати в будь-який зручний час.

InstaSave

для Android
для iOS

InstaSave – застосунок для завантаження фотографій і відео з Instagram. Програмою дуже зручно користуватися й вона легко інтегрується в сам Instagram.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь