Спецпроєкти

Топ найкращих локацій для весняних прогулянок Києвом


Весна – чудовий час, щоб оновити власний список топлокацій Києва.

Організувати романтичне побачення? Ухвалити доленосне рішення? Надихнутися й нарешті насмілитися на серйозні зміни у своєму житті?

Ведучі телеканалу KYIV.LIVE поділилися переліком місць, у яких найзручніше говорити із собою відверто.

Ірина Єрмак, ведуча програми «Новини»

Київ – моє рідне місто, і мені тут комфортно всюди.

Я дуже люблю Поділ. Особливо Андріївський узвіз, Андріївську церкву… Мені там дуже спокійно та якось затишно. А ще Воздвиженка – після її оновлення кращого місця для фотосесій годі й шукати.

А коли хочеться пригадати роки студентства, прогулююсь парком Шевченка. Ми його називали зеленим корпусом університету Шевченка.

Важливі рішення завжди йду ухвалювати кудись ближче до води. Можливо, на скляний міст, щоб було видно все місто. Чи на Поштову, щоб охопити зором могутні краєвиди Києва.

Олексій Павловський, ведучий програми «Новини. Кримінал»

Що мені справді подобається в Києві, то це Головне управління Національної поліції. Неймовірна атмосфера, та й люди які – ого-го. (сміється)

А якщо серйозно, обожнюю ВДНГ влітку. І прогулятися, і зробити фотографії. Нині ми з усіма небайдужими людьми та активістами хочемо створити там спортивний майданчик. Чудове місце просто неба буде.

Олена Халілова, ведуча денного лайву

У мене декілька улюблених місць. Парк Шевченка – перше з них. Він для мене знаковий ще зі студентських часів. Часто я приходжу туди подумати або відверто поговорити із собою сам на сам.

Однак найбільшу частину моєї душі я віддаю Києво-Печерській лаврі. Мою любов до неї неможливо пояснити раціонально, тут треба просто відчувати. Я вірю в те, що це місце непросте. І воно мене перезаряджає, дає наснаги та сил.

Максим Зборовський, ведучий денного лайву

Усі зелені зони Києва – мої улюблені. Але особливий маршрут – через Володимирську гірку до Подолу. Через алею художників, спуститися на Воздвиженку. Мені здається, я й жити там зміг би – так мені подобається цей район.

А ще – парк Партизанської слави. Там тихо, спокійно і можна не перетинатися з іншими людьми. Одно слово – рай для інтровертів.

Тетяна Гончарова, ведуча програми «Добрий вечір»

Понад усе в Києві я люблю район Золотих воріт: від Ярвалу до Львівської площі. Люблю його за старі будинки, архітектуру. Раніше це була частина «посольського трикутника», тому й досі поруч можна почути і німецьку, і французьку, а серед пересічних пішоходів помітити експатів.

Узагалі, останнім часом Ярославів Вал став осередком кав’ярень. І для мене він перетворився на символ вічного свята. Прикро лишень, що санітарні норми не завжди дотримуються. Але для фотосесій це стовідсотково найкраще місце.

Діна Бернадська, ведуча програми «Новини»

У мене все просто. Місцина в Маріїнському парку. Хтось називає її «Живий театр», хтось – «Зелений». Одного разу в мене була там романтична зустріч, і відтоді я відчуваю до неї щось неймовірно тепле.

Із цим місцем пов’язано багато легенд, неначе тут є якісь привиди й навіть хазяїн. Але то скоріш казки, хоча й атмосферні.

Андрій Сініцин, ведучий програми «Великі новини»

Я сам з Одеси. І, якщо бути відвертим, трохи сумую за своїм рідним містом. Тож не дивно, що мені подобається Поділ – він дечим схожий на вулички Одеси. Я люблю гуляти там не тільки вдень, але й уночі. Так інколи трапляється.

А втім, краще за узбережжя Дніпра, Десенки або ж берега озера для мене немає нічого. Вода дає мені силу, як і кожному справжньому одеситу.

Київ вміщує в себе неймовірну кількість знакових місць. Місць сили, натхнення чи просто локацій для гарних фотографій. Публікуй у соцмережах свої улюблені поінти, позначай @kyiv.live_tv та опиняйся поруч із нашими телеведучими.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь