Спецпроєкти

У грі Hogwarts Legacy з’явиться можливість створювати трансгендерних персонажів


Автори гри Hogwarts Legacy про всесвіт Гаррі Поттера планують розширити кількість функцій у редакторі персонажів. 

Про це пише Bloomberg.

Які функції додадуть?

Студія Avalanche Software планує розширити кількість функцій у редакторі персонажів. Наприклад, параметри, що відповідають за голос головного героя, тип тіла й те, як звертаються до нього «відьма» або «чарівник», можна буде налаштовувати окремо ─ по суті, гравцям дадуть можливість створювати трансгендерних персонажів.

Інформація про розширення в редакторі персонажів у Hogwarts Legacy з’явилася після низки скандалів навколо гри. Суперечки спровокували трансфобні висловлювання Джоан Ролінґ. Видавцям гри довелося заявити, що письменниця не бере участи в її створенні.

Такі опції дедалі частіше з’являються в різних іграх, наприклад Cyberpunk 2077, де «чоловічий» або «жіночий» тон голосу можна вибрати незалежно від зовнішности головного героя.

Реліз гри очікується 2022 року.

Раніше ми розповідали, що першу трансгендерну солдатку в Південній Кореї знайшли мертвою. Солдатку Бюн Хе Су звільнили зі служби в армії через операцію зі зміни статі. У січні минулого року вона подала позов через її звільнення. Її клопотання про поновлення на роботі відхилили в липні 2020 року.

У грудні Національна комісія з прав людини Кореї заявила, що рішення заборонити їй служити в армії не має законних підстав.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь