Спецпроєкти

В Україні запрацював застосунок Cittart, де можна придбати роботи митців онлайн


В Україні запустили додаток Cittart, який допомагатиме митцям і мисткиням продавати свої роботи онлайн.

Про це повідомляє Cittart.

Як працює додаток?

Розробники називають додаток Cittart маркетплейсом для митців, мисткинь і поціновувачів сучасного мистецтва. У застосунку митці можуть виставляти для ознайомлення і продажу свої роботи.

За даними видання yabl.ua, проєкт вже підтримали і розмістили свої роботи відомі українські і світові художники і художниці: Олег Тістол, Олександр Ройтбурдт, Юрій Соломко, Миколай Маценко, Володимир Кочмар, Юрій Пікуль, Роман Михайлов, Apl315, Waone Interesni Kazki, Ксенія Гнилицька, Юлія Беляєва, Ніна Мурашкіна, Анастасия Поддерев’янська, Руслан Тремба, Андрій Блудов, Юрій Денисенков, Микита Цой, Алла Волобуєва, Назар Симотюк та Андрій Роік.

«Ми займаємо активну позицію у популяризації не тільки маркетплейсу, але й митців, які на ньому представлені через публікації та статті у медіа, Email, Instagram, Facebook та інші канали. Ми уважно ставимося до комунікації з тими, хто купує мистецтво на Cittart та намагаємося тримати їх у курсі оновлень та важливих подій в житті наших митців», ─ зазначають розробники. 

Як опублікувати свої роботи?

Авторизуватися у додатку може кожен охочий. Митець створює свій акаунт і додає проєкт. Далі, артоб’єкт проходить модерацію. Сповіщення про успішну чи ні модерацію приходить у додатку.

Продавати роботи зможуть згодом не лише їх автори. В кожному акаунті є два розділи «роботи» – авторство належить власникам акаунтів і «колекція» – придбані твори у додатку або завантажені, але чужі роботи.

«У нашій команді працюють талановиті pr-ниці, які забезпечать регулярні прояви у медіа та залучатимуть митців Cittart до інтерв’ю, розміщуватимуть у матеріалах найцікавіші роботи з тих, що з’являтимуться на платформі», ─ додають автори застосунку.

Умови продажу та купівлі детальніше можна дізнатися за посиланням.

Заснували Cittart художниця та арт-менеджерка Дарина Момот і IT експерт, CEO Fitel.io Георгій Варданян.

«Cittart створюватиме історію кожного твору мистецтва у реальному часі. Це як інстаграм для артоб’єктів, де буде розміщений весь «життєвий шлях» кожного артоб’єкта: від створення і участі у виставках до зміни власників», ─ поділилися планами автори додатку.

Раніше ми розповідали, що на український ринок із важливою місією виходить новий бренд одягу для жінок Cover.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь