Спецпроєкти

Автомобіль з аукціонів США: усе, що потрібно знати покупцеві


Якщо ви хочете зекономити на купівлі автомобіля, то придбати його у Штатах — чудовий варіант. Разом із нашим партнером компанією W8 Shipping ми розповімо, чому купівля автівки з США допоможе зберегти ваш бюджет, що потрібно знати про такі машини та де шукати аукціони для вдалої покупки.

Авто з Америки: чому це вигідно?

Для американців машина — це найбільш звичний спосіб пересування. І часто, коли автівка потребує ремонту, вони просто пересідають за нову машину. А старі автівки вже стають клопотом страхових, які займаються продажем машин на аукціонах за зниженою ціною.

Ще автомобілів у Штатах надто багато. Місцеві жителі просто не встигають їх купувати, тому транспорт продають за кордон зі знижкою. І навіть після перевезення та розмитнення він коштує дешевше, ніж в Україні.
Якщо для вас важливий стан автомобіля та пробіг, знайте, що часто на аукціони потрапляють або нові авто, або з дуже маленьким пробігом. Ви можете знайти всі необхідні дані про машину в базі Carfax, а після того, як перевірите історію автівки, визначитись із покупкою.

Значний плюс замовлення авто із США — гарна комплектація, навіть у базових моделях. У Штатах велика конкуренція серед автопромів, тому європейські та японські компанії спеціально виробляють для американського ринку надійні авто з багатою комплектацією.

Як замовити та доставити автівку із США

Щоб узяти участь в аукціоні, потрібно вибрати одну з трьох платформ для цього: Manheim, IAAI або Copart. Після того як ви обрали та виграли бажаний автомобіль, потрібно організувати процес логістики на території Штатів. Оскільки фізично ви перебуваєте в Україні, на себе це беруть шипінгові компанії. Вашу автівку заберуть із визначеного місця й транспортують до контейнера, щоб переправити судном по морю. Також потрібно буде подбати про розмитнення, послуги брокера та страхової.

Із тисячі компаній, що займаються купівлею авто з Америки, більшість лише підбирають машину, а логістику перекладають на великі шипінгові компанії. І тільки одиниці мають величезну мережу й беруть на себе повністю всі етапи купівлі.

Як же отримати максимальні гарантії? Зайдіть на сайт одного з аукціонів та знайдіть офіційних партнерів із представництвом в Україні. Ринок компаній, що приганяють авто із США, великий, тому важливо вибрати перевірену. W8 Shipping — офіційний авторизований представник на аукціоні Copart та ліцензований брокер у Штатах.

Представництва є в Києві, Львові, Дніпрі, Харкові та Одесі. Компанія успішно працює в США з 2005 року, а на український ринок вийшла в 2017  після зміни законодавства. W8 Shipping Україна роблять основний акцент на роботі на гурт, але компанія також має і роздрібний відділ. Українці можуть придбати автівку зі Штатів напряму від партнера аукціону.

Зменшити вартість доставки також можна завдяки зручному розташуванню фасувальних майданчиків. У компанії W8 Shipping є власні майданчики у п`яти штатах: Саванні, Лос-Анджелесі, Г’юстоні, Такомі та два у Нью-Йорку. Компанія самостійно забезпечує всю логістику, завантаження і має власні контейнери, що допомагає зекономити на посередниках. Також W8 Shipping має прямі контракти з морськими лініями.

За статистикою ДФС, торік майже половина всіх автівок з Америки була завезена до нас саме через W8 Shipping. Окрім України, компанія також доставляє у великих масштабах автівки у Грузію, ОАЕ, Оман, Камбоджу, Йорданію та Європу

Охочі можуть вибрати машину на сайті, а тоді компанія розрахує бюджет на неї. Або ж навпаки: назвати бюджет й отримати варіанти відповідних авто. У суму враховується вартість автівки до ремонту, доставка, розмитнення, послуги брокера та самої компанії.

Розгляньмо на прикладі автомобіля Toyota Camry Sedan 4D LE 4 2016 року. Повна вартість автівки — $11 198. У неї входять:

  • ціна авто в США, аукціонний збір, доставка до Одеси — $7 265;
  • митні витрати, послуги брокера й експедитора — $3 252;
  • послуги W8 Shipping — $500;
  • страхування вантажу — $180.

Навіть після всіх виплат вдасться зекономити. В Україні така автівка буде коштувати від $16 тис. Також варто звернути увагу, що відсоток за послуги в компанії W8 Shipping нижчий, ніж у конкурентів.

З моменту купівлі авто до моменту, коли ви сядете за кермо, проходить приблизно три-чотири місяці.

W8 Shipping розігрує авто

2020-й став справді продуктивним роком для компанії. Вона отримала першість на ринку, завезла в Україну 27,6 тис. автівок, що становить 42% всіх легкових б/в автомобілів за минулий рік. І більше 200 тис. авто доставила у всьому світі.

Відсвяткувати W8 Shipping вирішила масштабно. Компанія розігрує американський пікап Chevrolet Silverado 2016 року з об’ємом двигуна — 5,3. Підтримати цю ініціативу вирішили українські інфлюенсери, які довіряють бренду: Анна Олицька, Яна Слободяник, Анастасія Кошман, Анастасія Аверіна та Олександра Шендерей.

01/5

Для того щоб узяти участь у розіграші, потрібно:

  1. бути клієнтом W8 Shipping;
  2. придбати автівку на аукціоні в період із 1 березня по 1 липня;
  3. заповнити форму на сторінці.

Тож купуйте автомобілі зі Штатів без зайвих клопотів із W8 Shipping, беріть участь у розіграші та нехай щастить.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь