Спецпроєкти

5 подкастів весни, спрямованих на розвиток


З ними ваша весна пройде плідно, насичено та цікаво. Нові знання, несподівані герої та роздуми на тему покликання, блогінгу, бізнесу, українського гумору й сексу — дивіться у весняних подкастах.

АКЦІОНЕРВИ

Київські підприємці Олексій та Олена Іванови в цьому випуску говорять про покликання. Що це? Як покликання впливає на долю та якість життя? Які шаблони й переконання існують стосовно пошуку своєї стежки? І як із ними боротися?

VRODE PODСAST

Колишні учасники шоу «Топмодель по-українськи», а тепер уже відомі блогери Аня Сулима й Самвел Туманян розкрили секрет, як заробити на квартиру за допомогою реклами в Instagram. А також поділилися своїми думками про те, навіщо Instagram прибирає охоплення й чому ґіви псують життя? І зізналися, чи будуть з Instagram емігрувати в TikTok? І чи можна там заробити?

2POPODCAST

У цьому випуску ви дізнаєтеся все й навіть більше про новий український гумор. Потап і Позитив поспілкувалися з коміками Вітею Рожевим й Іваном Люленовим. Хлопці пояснили, чому розпалася команда «Загорецька» і як створювалися «Веселі бобри». А також — чи стали вони заробляти більше після «Ліги сміху»? І поділилися думкою, як популяризувати гумористичні шоу в Україні?

ЛЕВИ НА ДЖИПІ

Якщо ви замислюєтеся про відкриття ресторану або про те, як українські підприємці переживають черговий локдаун, — вам сюди. Київський ресторатор Михайло Кацурін ділиться секретом, як багато відпочивати й водночас успішно відкривати топові ресторани. А також знімати про них фільм.

ебаут

Відкриттям цієї весни став подкаст хазяйки «Дикого театру» Ясі, продюсерки Нати й піарниці Мотрічки, які розмірковують про важливі жіночі теми. Звичайно, з гумором. І залетіли дівчата в український Youtube із гострою темою: «Жінкам потрібен тільки секс?».

Чи правда, що чоловіків дедалі менше цікавить секс? Що таке згода на секс? І як спілкуватися з партнером про ваші сексуальні стосунки? У цьому випуску сексу багато. Приємного перегляду.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь