Спецпроєкти

В Україні продовжили карантин і режим надзвичайної ситуації: подробиці


Уряд продовжив карантин і режим надзвичайної ситуації до 30 червня 2021 року.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Подробиці

Станом на сьогодні виявлено 12 162 нових випадки COVID-19 в Україні. Зокрема, захворіли 532 дитини та 326 медпрацівників. Летальних випадків ─ 429.

Всеукраїнський карантин продовжили до 30 червня цього року.

«Надзвичайна ситуація насамперед стосується органів державної влади та їхньої постійної готовности щодо протидії пандемії. Водночас це ще одне нагадування всім українцям, що ми маємо залишатися обачними й обережними, адже від цього залежить здоров’я та життя наших близьких», ─ пояснив Денис Шмигаль.

Також уряд закликає українців залишатися вдома, дотримуватися протиепідемічних правил і показати свідоме ставлення до ситуації в період травневих свят і Великодня.

Денис Шмигаль також додав, що великі скупчення людей на Великдень можуть призвести до нової хвилі захворюваности.

Водночас інфекціоністка й докторка медичних наук Ольга Голубовська пояснює, що ймовірність захворіти на COVID-19 повторно зберігається навіть у разі високого рівня антитіл.

«Явне клінічне захворювання на COVID-19 виникає не у всіх. Дехто відчуває тільки легке погіршення здоров’я, наприклад нежить. Однак надалі виявляється, що в них рівень антитіл до COVID-19 досить високий. Якщо людина імунна, то ймовірність захворіти все одно залишається, але важкий перебіг розвинутися не повинен. Утім, майбутньої осени ситуація може суттєво змінитися», — додає Ольга Голубовська.

Раніше ми розповідали, чи продовжуватимуть локдаун у Києві та які обмеження будуть на Великдень.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐