Спецпроєкти

Як пройти ЗНО на відмінно: YouTube-канали для підготовки до тестування


ЗНО наближається, тому варто перейти в інтенсивний режим підготовки. Щоб не гортати безліч підручників задля пошуку важливої інформації, радимо подивитися навчальні відео на YouTube. Зробили добірку каналів, що допоможуть легко та швидко підготуватися до ЗНО.

iLearn

На цій платформі є вебінари, тести та курси. На вебінарах учителі пояснюють особливо складні теми. А також там можна початитися з іншими вступниками та викладачем у Telegram або Instagram, приєднавшись через QR-код.

Тести допомагають закріпити засвоєні теми, перевірити себе та потренуватися перед проходженням ЗНО. Онлайн-курси розроблено за принципом мікронавчання. Кожен курс складається з коротких відео, подкастів і завдань.

На каналі можна підготуватися до ЗНО з математики з Вікторією Гайдар, дізнатися лайфхаки з української мови від Ігоря Хворостяного, послухати історію України в історіях з Ярославом Переходьком і підтягнути англійську.

Родзинка платформи ㄧ гейміфікація. Кожен охочий може за навчання заробляти «вчибакси», прокачувати свого персонажа, відстежувати власний прогрес і змагатися з однолітками.

ZNOUA

На цьому каналі можна підготуватися до ЗНО з англійської, математики, української мови, історії, географії, біології та хімії. Також можна пройти пробні тести та ЗНО за минулий рік разом із викладачами, а ще послухати подкасти з розборами творів з української літератури. Та найвеселіше ㄧ вам зачитають реп із важливими датами з історії України, часами англійської мови та формулами з математики.

На ZNOUA, окрім навчальних відео, ще є поради щодо вступної кампанії, відео для вчителів, що готують до ЗНО онлайн, поради для школярів, як побороти страх під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Тут вам порадять, ким стати: маркетологом, біологом. економістом, журналістом або медиком. Розкажуть, як вступити до університету ім. Грінченка, Богомольця чи КНЕУ. Підкажуть, де навчатися на графічного дизайнера, фітнес-тренера чи візажиста.

Екзам

Математика, англійська мова, географія, біологія, українська мова та література, історія України ㄧ з усіх цих предметів можна знайти відео в онлайн-школі підготовки до ЗНО «Екзам».

Харизматичні та дотепні викладачі розділили свої предмети за основними темами. А ще ви зможете знайти на каналі поради про те, як правильно готуватися, швидко й ефективно запам’ятати правила, формули, дати. Дізнаєтеся про зміни в програмі ЗНО, ТОП найважчих завдань із різних предметів.

Викладачі розкажуть, як побудувати план підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання заздалегідь і якщо у вас залишилося кілька днів, а також поділяться всіма можливими лайфхаками та просто піднімуть настрій перед тестами.

Ігор Фаткін

Цей веселий і розумний хлопець допоможе випускникам отримати високий бал з англійської мови. Він легко пояснить усю граматику: від артиклів до фразових дієслів і найскладніших часів. Ігор розповість, які англійські слова варто вивчити насамперед та як швидко їх запам’ятати, а також навчить писати ідеальний лист, за який можна отримати максимальний бал. Хлопець поділиться лайфхаками, розповість, які завдання часто повторюються, та розбере пробні ЗНО-тести.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь