Спецпроєкти

Ювелірний дім SOVA випустив нову колекцію, розроблену спільно з гуртом The HARDKISS


Ювелірний дім SOVA зробив колаборацію з рок-гуртом The HARDKISS і презентував нову колекцію прикрас.

Про це для bit.ua розповіли представники бренду SOVA.

Що цікавого представлено в колекції?

До нової колекції ввійшли сережки, витончені кафи, пірсинг, сміливі чокери та браслети зі шкіри, різноманітні види каблучок — фалангові, на дві фаланги, каблучки з підвісними елементами та навіть чоловічий перстень із блискавкою.

Повністю колекцію можна подивитися за посиланням.

«The HARDKISS нерозривно пов’язаний із модою, українськими дизайнерами та фешн-індустрією. Музику ми поєднуємо з яскравими образами, які підкреслюємо аксесуарами та прикрасами. Продумуючи деталі прикрас, я мала час зрозуміти, що мене надихає, що для мене рок-музика в ювелірних виробах, яка символіка має бути. Зрозуміла, що хочу бачити в колекції шипи, зірки, блискавки. Але шипи передусім. Щоб це були гарні жіночі прикраси, а шипи додавали їм яскравости та “роковости”», — розповідає Юлія Саніна.

Разом із гуртом SOVA обрали слоган «безліч моїх відбиттів», який підкріплюється візуальним рядом із дзеркальним коридором, де відбиття є символом багатогранности образів Юлії.

«Для нас важливо, щоб колаборація була не номінальною, а фактичною. Необхідна синергія двох брендів, тільки тоді співпраця буде щирою, їй повірять», — розповіла директорка з маркетингу та продажів SOVA Анна Коваль.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь