Спецпроєкти

Дослідження: хто формує у хлопців токсичну маскулінність


Австралійські вчені досліджували, хто формує у хлопців токсичну маскулінність: батько чи оточення.

Про це пише Sciencedirect.

Хто формує токсичну маскулінність?

Австралійські вчені провели опитування серед 188 чоловіків віком від 18 до 62 років. Зокрема, їх цікавило, як якість взаємин із батьком впливає на прояви токсичної маскулінности вже в дорослому віці. Також їх цікавили зв’язки чоловіків із мамами та друзями.

Проаналізувавши дані з анкет, учені дійшли висновків, що токсичної маскулінности хлопчики навчаються не в сім’ї, на формування такого патерну впливають друзі та однолітки.

Також учені виявили зв’язок між токсичною маскулінністю та малою кількістю друзів серед чоловіків, а також відсутністю з ними глибоких і близьких взаємин.

Раніше ми розповідали, чи шкодять технології психічному здоров’ю підлітків. Дослідження проводили з 1991 до 2017 року, у ньому взяли участь 430 тисяч підлітків віком від 10 до 15.

Мета дослідження була в тому, щоб спростувати чи підтвердити думки людей, що нові технології є більш шкідливими для психіки підлітків. Автори дослідження у висновках додають, що раніше в емоційних проблемах молоді звинувачували радіо, згодом телебачення. Нині ракурс змінився, і проблему шукають у соціальних мережах і комп’ютерних іграх.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь