Спецпроєкти

Гайд фестивалем TULUM: WHITE NIGHTS 2021 – музика та інші шаманства


Феєричний, шаманський, містичний, фантазійний, богічний… Як тільки «Білі ночі» не називали! Цьогоріч WHITE NIGHTS 2021 замахнулись на святе – на сам Тулум, який є побратимом іспанської Ібіци й містом зі справжньою спадщиною племен мая.

У 2021-му київські «Білі ночі» з музфесту перетворюються на артдійство. Публікуємо гайд TULUM: WHITE NIGHTS 2021 – аби ви точно нічого не пропустили.

Повне артперетворення простору

Територія артзаводу «Платформа» на 2 дні й на 2 ночі цілком стане витвором мистецтва.

За перетворення простору взялося більш ніж десять відомих художників, скульпторів і декораторів України. Обов’язково досліджуйте всі інсталяції, скульптури й навіть декорації.

Головна з матеріалізації духів шаманів мая – Еліна Мансурова. Анна Надуда (Ani Svami) представить метало-плетені скульптури майбутнього; концепт-скульптуру, з якою можна злитися – «Дзеркальне Яйце»; вторсировинну станцію Elements і «Глядачів», які будуть за вами спостерігати.

Ксенія Гнилицька дасть «Білим ночам» Open Air. Анна Оборська – абстракцію «Бризки». Серж Пайє – епатажно-іронічну еротику а-ля франсе. Марія Куліковська – «Складки Часу/Складки Пам’яті» – зліпки зі скловолокна, смоли й воску. Леся Ригорчук – «Призму води» на межі живопису та фото.

І вінчає цей артфеєрверк інституція X-platform. Її учасники спеціально для TULUM: WHITE NIGHTS 2021 творчо відтворюють обсерваторію мая, яка була храмом для їхніх жерців.

Атмосфера

Ну й навіть самі шамани мая матеріалізуються на TULUM: WHITE NIGHTS 2021. Організатори обіцяють, що на фесті можна буде не тільки танцювати, пити, їсти та одягатися, але й очистити ауру. Як саме цей ритуал проводитимуть – фест тримає в секреті, але шамани й щастя без кордонів гарантовані.

Є ще варіанти почистити ауру. Просвітлені й синергічні особистості проводитимуть майстер-класи з медитації, гри на пелюсткових барабанах, обертонного співу, сеанси звукотерапії та ін.

WHITE NIGHTS: територія без готівки

Організатори WHITE NIGHTS 2021 подбали й про cashless. Біля входу ви зможете оформити безконтактну Mastercard Paypass або карту Digital.

Пригощати гостей фестивалю будуть нові резиденти ULICHNAYA EDA зі стріт-фудом з усього світу: Two sisters & seledka, «Каррівурст», blänke city bistro, Party Place Project, Суші Вок, Hard Wok Cafe, Jolly Ice Cream, Tacogolic, 300 КARTOFANCIV, 300 KARTOFAN.SEA, Sajmon, «Китайка» і Beyond burger.

Богемні аксесуари й дещо інше

Ваші бохо-луки на фесті дуже важливі й цінні. За стильний продуманий образ WHITE NIGHTS надасть особливі привілеї.

Якщо ж на образ не вистачило часу, можна зібрати його просто на івенті. TULUM – спеціальний одяг для фесту з матеріалів зі справжнісінького Тулума. А може, богемні сукні Boho RA або щось психоделічне від FluRAnet?

Тимчасове тату запропонує Arley Sign; постійне – тату-майстер Олена Кудріна; дизайнерські кашкети – o’ba design, дизайнерські маски – RODINA X; одяг із ручним розписом – Zacerkovnaya; химерні аксесуари – SETA Decor; крапельку французьких парфумів – TOI et MOI; великі знижки на колекції – «Культурний Клуб».

Тіло прикрасили, але душу потішити не забудьте. Рушайте до маркетплейсу Luksor і lexali jewelry за талісманами й оберегами з дорогоцінним камінням, а до eleven.eleven.aroma – за пахощами та ефірними оліями.

Також обов’язково загляньте на церемонію Какао від Om.Cacao. Між іншим, замість чаювання мая влаштовували помпезне КАКАОпиття для здобуття сили, впевненості та щастя.

Головне – музика

У п’ятницю, 18-го червня, на фесті зіграють:

· на MAIN STAGE – Shuma, Elijah, Dovi, Ro Rousseau, yogurt dj і хедлайнери Kerala Dust;
· на BACKYARD STAGE – APLAY Showcase: 8Kays, VOTUMA, Veronika, SHMN, TAAX і хедлайнери WHOMADEWHO;
· на GREEN STAGE – Leta, Leopold K., Bon: Soir & Zhytar feat. Oxana, Cooper b2b Severyn, Stereoigor і INGRET Live;
· на BECHEROVKA STAGE – SkyBar Showcase: Manficha, Comax, Aplombo, The Advocate, Awl Alexander і Postig;
· на INSIDE STAGE – POWER FM Showcase: Special Key, Marrcuss, Original B, TRIISH, Tricky Nicki (PA), KAEF (PA), MUNFAKTA (Live), PROBASS і GROOZIN;
· на BOHO – RIM Showcase: Franc, mr.Sunny, Shtenge, Anton Bykov, Alevtina і Odeum.

У суботу, 19-го червня, чекаємо виступів:

• на MAIN STAGE – ALLOISE, ERRAI, Kirik & Alia Palant, ILCHY Live, Leri і хедлайнерів dOP;
• на BACKYARD STAGE – ELEATICS Records Showcase: Monastetiq, The Organism, DJ Kon ‘і хедлайнерів Thomas Schumacher і Armonica;
• на GREEN STAGE – Dimitri the Alchemist, Nastia Arnaby, Mishukov & Bogdanov – GROOVECOCKTAIL, Jürgen Shustov b2b Stassy Miller і NMD Guru;
• на BECHEROVKA STAGE – БАЛКОНЛЮБВИ Showcase: Escada, KiYera, Tam4ix, Olyandra, Zadiraka, Novikova і Hilko;
• на INSIDE STAGE – ALLOSYRUP showcase by PRODJ, OPEN, VELEGURA & KAREENA, MAZHORA & SEMPAI, RIDGE, BADABOOM і SERF SASHA;
• на BOHO STAGE – CUBE RECORDS UA Showcase, Kolya Liner, Nickolas Garce, Wookey, Dim DGree, Dj Lutique, t-Zhuk, Vera Pogurskaya і Mo Cairo.

Гіпнотичні танці, шаманські ритуали, чудовий декор, бохо-естетика та воістину неймовірна атмосфера чекають гостей WHITE NIGHTS вже цими вихідними.

Купити квитки – за посиланням.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь