Спецпроєкти

Нетривіальні пробіжки, які допоможуть полюбити спорт: що таке трейлраннінг та як до нього підготуватися?


Ми звикли бігати на стадіонах, у парках чи на бігових доріжках. Але якщо такі стандартні тренування для вас – пройдений етап, то варто спробувати власні сили у трейлових пробіжках. Що це таке трейлраннінг та як до нього підготуватися, розповідаємо далі.

Що таке трейлові пробіжки?

Трейлраннінг – це біг пересічною місцевістю, бездоріжжям. Для нього можна вибрати звичайний ліс або гористу місцевість. Усе залежить від вашого рівня підготовки.

На відміну від звичайного бігу, трейлраннінг дає більше навантаження на організм та тренує витривалість. Також бігати на свіжому повітрі, милуючись природою, набагато приємніше.

Як підготуватись до трейлового бігу

Виходячи на пробіжку на природу, потрібно бути готовим до різних погодних умов та особливостей місцевості. Для цього треба мати правильне екіпірування.

Почувати себе впевненіше в умовах пересічної місцевості бігунам допоможе колекція Nike Trail, яка включає взуття, одяг та аксесуари:

  • для кам’янистих стежок краще підійдуть міцні кросівки Wildhorse 7;
  • швидко вибігти на вершину пагорба допоможуть легкі Terra Kiger 7;
  • для бігу пересічною місцевістю та міськими вулицями підійдуть Pegasus Trail 2;
  • тренуватися у вітряну погоду та дощ можна з легкою водовідштовхувальною курткою.

Продукцію Nike Trail створюють у межах руху Move to Zero – ініціативи бренду, що спрямована на зниження вуглецевого сліду та скорочення відходів. Усі моделі верху (куртки, середній шар і майки) як мінімум на 75% виготовлені з перероблених або органічних матеріалів.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь