Спецпроєкти

Pop It, Squishy і стресбол: 6 антистрес-іграшок для релаксу


Вони можуть зняти напруження та трішки підняти настрій – антистрес-іграшки популярні серед людей будь-якого віку. Приємні тактильні відчуття здатні розслабити нервову систему та принести задоволення.

Ми знайшли шість антистрес-іграшок, які допоможуть підняти настрій і розслабитися.

Pop It і Simple Dimple

Бульбашки, які можна лопати нескінченно, – хіт цього року. Коли точно вони з’явилися та хто автор ідеї, невідомо. Перші огляди на Youtube були ще у 2019-му, а популярности іграшки набули цієї весни завдяки TikTok, де набрали мільярди переглядів.

Їх порівнюють із пакувальною плівкою, з бульбашками, які дехто любить лопати. Тільки ця силіконова конструкція багаторазова.

Pop It може бути квадратним або круглим, або у формі, наприклад, метелика чи яблука. Усі бульбашки на іграшці однакового розміру, розташовані рядами. Лопнувши їх з одного боку, Pop It перевертаєш і продовжуєш розвагу. А оскільки в забавки є кілька ігрових сценаріїв, вона також може допомогти з розвитком дрібної моторики в дітей.

Simple Dimple вирізняється тим, що в нього від двох до п’яти великих бульбашок однакового або різного розміру. Ця іграшка вміщується в долоню, та її легко носити в кишені. Simple Dimple може поєднуватися з брелоком або спінером.

Найбільший інтерес ці антистрес-іграшки викликали в школярів. Продавці порівнюють їхню популярність зі спінерами та Fluffy Slime.

Головоломка-змійка

Це ланцюжок, що складається з різнобарвних секторів. Кожен із них за формою як четвертина кола. Ці сектори можна нескінченно поєднувати між собою, щоб вийшла якась фігура або абстракція.

Частини головоломки можуть прокручуватися в місцях з’єднання, тому міняти форму іграшки можна вже в процесі складання. Саме це нескінченне прокручування дає антистрес-ефект.

Стресбол

Цю іграшку ще називають «мізки в сітці». Це кулька з еластичного матеріалу, поміщена в цупку сіточку. На неї потрібно тільки натискати й отримувати задоволення від тактильних відчуттів.

Squishy

Їхня особливість у зовнішньому вигляді: кавун, порося, єдиноріг, пінгвін і навіть круасан. Вибрати іграшку вийде на будь-який смак.
Суть Squishy в тому, що його можна стиснути щосили, а він усе одно повернеться у свою форму.

Масажер-їжачок

Масажер-їжачок, або су-джок, буває у вигляді персня на палець або кульки із шипами для масажу рук.
Застосувати його дуже просто: потрібно тільки надіти на палець і прокручувати вгору-вниз або затиснути кульку між долонями й покатати туди-сюди.

Су-джок – винахід традиційної корейської медицини. Його розробники вірили, що стимуляція тих або інших точок на руках може поліпшити стан здоров’я. Наукових доказів цього немає, але масажер чудово справляється зі своїми антистрес-функціями.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь