Спецпроєкти

Таймер у смартфоні: ТОП додатків для фізичної активности


Не треба вигадувати велосипед, аби тренування було комфортним. Підтримувати себе у формі можна навіть сидячи вдома. Проте якщо ви все вирішили тренуватися на свіжому повітрі, тоді ось найкращі варіанти спортивних додатків.

Контролюйте ступінь навантажень спеціальними програмами-таймерами, які прорахують та збережуть ваші результати для наступних тренувань.

Seconds таймер

Багатофункційний таймер для ефективних тренувань. Додаток містить зручні шаблони та інтервали для тренувань, які можна налаштувати під себе. За допомогою Bluetooth Seconds підтримує датчик серцебиття, а інтеграція з Apple Health на iPhone допомагає відстежувати стан вашого організму.

Додаток може працювати у фоновому режимі. Ви також можете створити власний плейлист і синхронізувати музику з інтервалами тренувань. Поділіться результатами тренувань у Facebook і Twitter – так ви замотивуєте інших та зафіксуєте свої результати.

Щодо вартости: додаток безплатний та доступний для завантаження користувачами iOS і Android. Для Android за 144,99 грн пропонує зняти всі обмеження та затримки.

Interval Timer

Універсальний таймер, бо він ідеально підійде для тренувань вдома, силових тренувань у залі чи прогулянці на велосипеді. Головні особливості додатку:

  • підтримка режиму багатозадачности;
  • автономна робота навіть при заблокованому екрані смартфона;
  • зручні налаштування підходів для тренувань високої й низької інтенсивності та інтервалів відпочинку між підходами.

Як і в попередньому таймері, ви зможете налаштувати програвання улюбленої музики під час тренувань. Також додаток зберігає ваші налаштовані підходи для наступних тренувань із можливістю створення шаблонів.

Щодо вартости: додаток безплатний та доступний для користувачів iOS і Android.

Tabata HIIT Interval Timer

Додаток підходить для різних видів тренувань: комплексних тренувань для схуднення (табати, зумби), інтенсивних тренувань, пробіжок тощо. Таймер містить:

  • налаштовану фітнес-програму із вправами табати, аби ви могли самостійно почати тренування;
  • налаштування часу перед початком комплексного тренування, а також періодів роботи, відновлення підходів і часу між тренуваннями.

Таймер працює у фоновому режимі. Є можливість перемикати сети тренувань на свій смак і брати паузу, коли необхідно відпочити. Додаток має голосовий супровід і вибір музичних запальних треків для тренувань.

Щодо вартости: додаток безплатний та доступний для завантаження користувачами iOS і Android, проте за додаткову плату можна отримати власні тренування та вправи, загальну статистику, повний доступ до всіх функцій.

Боксерський Таймер

Простий у використанні й більш вузькоспрямований. Додаток підійде для тих, хто любить різноманітні види єдиноборств: допомагає у відстеженні часу на спарингах, боксу, заняттях із кросфіту. Таймер містить:

  • можливість створювати власні профілі для індивідуальних занять;
  • вибір кількості раундів;
  • великий вибір налаштувань окремо для кожного з раундів.

Таймер має голосовий супровід і допоміжні налаштування сигналів для початку, перерви й кінця тренувань. За допомогою роботи датчиків приближення, додаток легко поставити на паузу, не знімаючи боксерських рукавичок.

Щодо вартости: додаток безплатний та доступний для користувачів iOS і Android.

RunKeeper

Зручний додаток для тих, хто віддає перевагу бігу на будь-які дистанції. Проте відстежує не тільки пробіжки, а й весь активний відпочинок: прогулянки, походи й поїздки на велосипеді. У додатку доступні статистики про темп, дистанції й час тренувальних вправ. Також є можливість створення індивідуальних тренувальних програм із різноманітною спрямованістю (на витривалість, біг на короткі дистанції, марафони тощо).

Щодо вартости: безплатна версія для користувачів iOS і Android. Проте є більш зручна платна версія, що прибирає рекламу й дозволяє дістати індивідуальні рекомендації від тренера.

Seven

Додаток зі зручним дизайном і різноманітним функціоналом, який пропонує 7-хвилинні вправи. Програма допомагає тренуватися, сидячи вдома. Seven пропонує безплатні комплексні тренування на вибір: скинути зайві кілограми, підтримувати форму, підтягнути тіло й стати витривалішим.

Головні особливості: можливість створити справжній щоденник власної фізичної активності (ви можете внести інформацію про свої тренування); інтерфейс Seven містить таймер, голосовий супровід й анімації, що показують правильне виконання вправ.

Щодо вартости: додаток безплатний та доступний для завантаження користувачам iOS і Android, проте є платна версія без реклами.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь