Спецпроєкти

Криптовалютна біржа LocalTrade стане зручнішою, швидшою та безпечнішою: розповідаємо про зміни докладніше

Усесвітньо відома криптовалютна біржа LocalTrade тепер має нових власників. Їхній R & D офіс буде розташований в Україні. Ми поспілкувалися з СЕО LocalTrade Аароном Леві Яхалом, і він розповів про інноваційні зміни, які очікують клієнтів.

Біржа LocalTrade отримала команду професіоналів

Того тижня в медіа, які спеціалізуються на криптотрейдингу, з’явилася новина, що компанія LocalTrade LLC викупила криптовалютну біржу. Нове керівництво має інший погляд на розвиток ринку, а тому вважає, що блокчейн та управління фінансами мають бути зрозумілими для кожного.

Головним операційним директором біржі стала Олександра Буімістер. Вона має чималий міжнародний досвід роботи у фінансовому та фінтех-секторах. Олександра обіймала керівні посади в таких компаніях як CROWDESTOR, ncrypto.io, Forbes Latvia & Finland, BCA Research (Euromoney PLC), Supreme Group та інших. Також вона відома як засновниця альтернативних банківських послуг.

Завдання розвивати біржу покладено на СЕО Аарона Леві Яхалома. Криптовалютні та фінансові проєкти за участю Аарона демонструють чудові результати. Наприклад, PureFi (протокол дотримання вимог щодо децентралізованих фінансів, – прим. ред.), де Аарон обіймав посаду RegTech Strategist.
Загалом світове співтовариство криптотрейдерів позитивно сприйняло новину про зміну керівництва й організацію роботи біржі.

Як біржа розвиватиметься надалі?

«Ми переосмислили бачення ринку криптовалюти та вважаємо, що сучасний продукт повинен бути інтуїтивним, швидким і простим у використанні, а головне – гнучким. Тому ми виходимо на ринок з абсолютно новим продуктом, який дасть можливість швидко та зручно обмінювати криптовалюту, заробляти на ній та одночасно керувати особистими фінансами. Це буде зовсім новий продукт, аналогів якому ви ще не бачили», – заявив Аарон.

Насамперед у LocalTrade вирішили поліпшити безпеку та зручність користування платформою для клієнтів. Команда планує розвивати DeFi – сферу децентралізованих фінансів, яка набула популярності у 2020 році. Її поява призвела до того, що найпопулярніший DeFi-токен YFI зріс у ціні на 128 000% і встановив історичний максимум на позиції $41 тис.

«У нашому розумінні DeFi – це не просто частина фінтех-галузі, а радше новий підхід, який дозволяє вирішити вже наявні проблеми індустрії за допомогою блокчейн-технологій», – зазначає Аарон.

Децентралізовані фінансові сервіси повністю виключають участь посередників. На їхнє місце приходять смарт-контракти, які дозволяють створювати довірчі протоколи. У результаті торгові операції відбуваються набагато швидше.
Безпечніше будуть почуватися й ті, хто боїться стати жертвою шахраїв. За допомогою DeFi-технологій усі торгові операції користувач проводить з особистого гаманця, доступ до якого є тільки в нього.

«Ближче до кінця третього кварталу 2021 роки ми запустимо DEX (decentralized exchange) – децентралізовану біржу. Такі біржі не зберігають особисті дані користувачів, які не вимагають проходження процедури KYC (ідентифікації контрагентів, – прим. ред.) і, що найголовніше, не зберігають активи користувачів», – говорить Аарон.

Водночас навіть децентралізовані біржі мають недоліки. Ідеться про обмежений набір доступних активів і торгових пар. Децентралізовані біржі для проведення торгових операцій використовують пули ліквідності й систему АММ (Automated Market Makers), яка дозволяє торгувати цифровими активами автоматично та без дозволу.

Для додавання нової торгової пари в такій біржі необхідно створити смарт-контракт пулу й надати достатній обсяг ліквідності. Якщо використовують неоптимізовані смарт-контракти, то це загрожує високими комісіями й тривалим очікуванням виконання операції, а також значно підвищує ризик провалу торгів.

Вирішувати зазначені проблеми LocalTrade буде шляхом використання платформи orderbook. Торгові операції не можна буде скасувати, водночас з’явиться можливість додавати нові торгові пари без необхідності щоразу створювати смарт-контракт.

Аарон пояснює, що особливу увагу приділяли оптимізації смарт-контрактів, щоб знизити комісії та підвищити швидкість обробки транзакцій. Надалі компанія має намір перебудувати архітектуру системи на основі Layer-2 (один із протоколів тунелювання, який дозволяє створити віртуальну приватну мережу зв’язку через інтернет, – прим. ред.), щоб значно поліпшити продуктивність.

Також трейдери часто скаржаться на суттєві втрати під час обміну електронними фінансами з великими обсягами ліквідності. LocalTrade дозволить трейдерам самостійно виставити допустимий поріг зміни ціни активу під час обміну.
Ще одним мінусом DeFi є високий поріг входження навіть за наявності доступної інформації. В інтернеті можна знайти безліч пропозицій щодо інвестування в DeFi, але оцінити кожну з них доволі важко. Саме тому LocalTrade пропонує користувачам Marketplace, де кожен зможе вибрати проєкт зі списку перевірених й інвестувати в нього без обмежень за розміром.

Чому LocalTrade вирішили співпрацювати з українськими блокчейн-розробниками?

Підрядником LocalTrade є передова дубайська компанія SPACE IT Blockchain. Вона славиться підбором і навчанням висококваліфікованих співробітників. Її R & D офіс розташований в Україні, адже національні blockchain-розробники є найкращими у світі. Аарон не раз співпрацював зі SPACE IT Blockchain, а тому не хвилюється за реалізацію своїх ідей.

Загалом усі, хто вибрав біржу LocalTrade, можуть бути спокійними за безпечність власних активів та зручність проведення торгових операцій. Аарон Леві Яхалом вже втілює зміни на ринку та працює над тим, щоб сервіси ставали кращими. Попередній досвід Аарона лише підтверджує ці слова. Нам залишається лише чекати на інноваційний продукт від українських розробників.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь