Спецпроєкти

В Україні відбудеться ярмарок вакансій для ветеранів і ветеранок: деталі


28 липня відбудеться ярмарок вакансій для ветеранів і ветеранок АТО/ООС. Організатор онлайн-ярмарку – Програма реінтеграції ветеранів IREX.

Подробиці

У ветеранів/-ок можуть виникати проблеми з працевлаштуванням через безліч проблем: стигматизацію (яка, на жаль, поширена в нашому суспільстві), невміння оформлювати в резюме власний бойовий досвід тощо. Мета онлайн-ярмарку – допомогти учасникам/-цям бойових дій та соціально відповідальним працедавцям нарешті зустрітися.

У межах ярмарку компанії презентуватимуть себе та розповідатимуть про актуальні вакансії. Своєю чергою ветерани/-ки матимуть змогу поділитися успішними прикладами свого працевлаштування й дати поради іншим.

Захід є безплатним.

Як долучитися?

Аби взяти участь, потрібно зареєструватися за цими формами:

Для ветеранів/-окhttps://forms.gle/8XyikLMPr5KuXcR98
Для роботодавцівhttps://forms.gle/dDDT28WT8ooQrFd97

У разі виникнення запитань звертайтеся до координаторки події Вікторії Климчук-Длугач: VKlymchuk-Dluhach@irex.org

Для ветеранів/-ок питання працевлаштування іноді справді буває болісним. Наприклад, те ж вміння правильно фіксувати бойовий досвід, як ми вже згадували раніше, мають не всі.

Допомагають учасникам/-цям АТО/ООС у складанні резюме, працевлаштуванні та надають психологічну консультацію у Veteran Hub. Ми робили великий репортаж про роботу хабу, про те, які послуги там можна дістати (і яка класна атмосфера в самому хабі). Почитати його можна за посиланням.

А в цьому матеріалі можна дізнатися, як повернути пристрасть та дістати задоволення від сексу навіть після бойової травми.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь