Спецпроєкти

Yes, you can: добірка фільмів для мотивації від ведучих Odesa.Live


Якщо у вас зараз період занепаду, ведучі телеканалу Odesa.Live підібрали найбільш мотивувальні фільми, після перегляду яких ви будете готові до нових звершень.

Катерина Банкова, ведуча проєкту День.Live на телеканалі Odesa.Live

«Плем’я» Мирослава Слабошпицького

Стрічка про життя глухонімих вихованців інтернату. У фільмі не лунає жодного слова, герої спілкуються мовою жестів. Але слова зайві – гра акторів змушує все зрозуміти серцем. Емоційне й надскладне кіно про зламані долі, страждання та любов.

До речі, це дебютний повнометражний фільм режисера. Для акторів це також дебют – майже всі вони не мали досвіду знімання.

«Дитяча година» Вільяма Вайлера

Фільм про двох викладачок, які відкрили власну школу для дівчат. Плітки однієї з учениць зруйнували справу всього життя жінок. Стрічка змушує задуматися про чесність, довіру та принциповість. «Дитяча година» – останній чорно-білий фільм за участі Одрі Хепберн.

«Життя інших» Флоріана Генкеля фон Доннерсмарка

У картині показана історія агента штазі, який стежив за життям незручного для влади Східної Німеччини драматурга. Він знає про нього все: що робить, з ким бачиться, що планує. З часом відданий ідеї соціалізму агент починає розуміти свою жертву та повністю змінює свої життєві настанови. Кіно про трагедію простої людини, життя якої зламала система.

Ці стрічки не є в традиційному розумінні мотиваційними. Але ті теми, які порушені в них, змушують задуматись про своє життя та, зрештою, змінити його.

Максим Лінник, метеоролог на телеканалі Odesa.Live

«Проста історія» Девіда Лінча

Фільм одного з моїх найулюбленіших режисерів Девіда Лінча. Розповідає дійсно дуже просту історію, після перегляду якої стає зрозуміло: до мети за сильного бажання можна дістатись навіть на газонокосарці.

«Інтерстеллар» Крістофера Нолана

Фільм, який я просто обожнюю. Ця кінокартина мотивує ніколи не здаватись і не втрачати надію, навіть якщо ти перебуваєш на іншому кінці Всесвіту.

«Роккі Бальбоа» Сильвестра Сталлоне

Мені здається, що без слів зрозуміло, чому саме я вибрав цю стрічку.  Коли подивився вперше, було відчуття, що можу звернути гори. Щоразу, коли підіймаюсь Потьомкінськими сходами, у голові грає Eye of the tiger.

Каріна Морозова, ведуча проєкту Надзвичайне.Live на телеканалі Odesa.Live

«Стів Джобс» Ленні Бойла

Цей фільм про життя легендарної людини, яка змінила світ. Показова ілюстрація того, як розрізнені події нашого життя, навички та знання в результаті можуть стати невід’ємними складовими на шляху до мрії. Уміння бути собою, попри думку оточення, іти своїм шляхом – ось про що ця історія.

Рекомендую додатково прочитати біографію Стіва Джобса від Уолтера Айзексона – дуже багато цікавих фактів до фільму не увійшли.

«Список останніх бажань» («Поки не зіграв у ящик») Роба Райнера

Культові актори Морган Фрімен і Джек Ніколсон – це перша причина звернути увагу на цю кінокартину.
Друга – яскрава картинка чистих бажань двох смертельно хворих людей, які наостанок вирішили реалізувати те, на що вічно не вистачає часу в буденному житті.

Ця історія – пам’ятка для кожної людини, що життя не вічне, що ми маємо лише один шанс прожити його за власним сценарієм.

«У гонитві за щастям» Ґабріеле Муччіно

Історія про те, коли немає чого втрачати. Батько-одинак щодня робить крок за кроком, аби зробити їх із сином життя щасливим. Історія втрачених ілюзій, почуття безвиході, та все ж таки шаленої сили волі та впертості. Доказ того, що з будь-якої ситуації є вихід, якщо дуже ретельно його шукати, а всі зусилля рано чи пізно будуть винагороджені.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь