Спецпроєкти

Під час знімання рекламного ролика для Red Bull дрифтери пошкодили бруківку в центрі Києва


Уранці 10 серпня на Софійській площі знімали рекламу для компанії Red Bull. У рекламному відео авто дрифтували на великій швидкості серед пішохідної зони.

Про це заявляють у КМДА.

Чи мали вони дозвіл на знімання?

Під час дрифтування авто на великій швидкості була пошкоджена бруківка. У КМДА заявляють, що міська влада не давала жодних дозволів на знімання реклами на Софійській площі.

Окрім цього, під час знімань не встановили огороджень, тому всі пішоходи були в небезпеці.

Поліція розпочала розслідування цього інциденту. Влада Києва оцінила збитки у 50 тисяч гривень.

«Організатори знехтували забороною муніципалітету на проведення дрифту на автівках, не встановили жодних огороджувальних елементів, чим створили значну небезпеку для пішоходів. Національний заповідник “Софія Київська” належить до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Екстремали забруднили та пошкодили гумою автошин кам’яну бруківку. У процесі аналізу фактів сума збитків може збільшитися», — додав заступник голови КМДА Олексій Кулеба.

Київська прокуратура підтвердила, що представники приватної компанії щодо проведення знімань не звертались для здобування дозволу на знімання та дрифтування.

«Уявіть собі таке, наприклад, у Ватикані — на площі Святого Петра. Або перед собором Нотр-Дам де Парі. Впевнений, усі учасники перегонів, як і організатори рекламних зйомок, були б або покарані, або б заплатили штрафи», — прокоментував ситуацію міністр культури Олександр Ткаченко.

Компанія «Ред Булл Україна» знімала рекламний ролик до Дня Незалежності України. Вона хотіла показати визначні українські місця та розповісти про них на своїх міжнародних сторінках.

На зніманні був присутній ірландський дрифтер Конор Шанаган і alyona alyona.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь