Спецпроєкти

Netflix знімає документальний фільм про історію опікунства Брітні Спірс (трейлер)


Стримінговий сервіс Netflix анонсував вихід документального фільму про історію опікунства Брітні Спірс.

Трейлер до фільму опублікували на YouTube.

Коли вийде фільм?

Netflix опублікував трейлер документального фільму «Брітні проти Спірса» (Britney vs Spears). Автори стрічки обіцяють розкрити всі деталі гучного судового розгляду між Брітні та її батьком.

Це буде історія про багаторічну боротьбу співачки Брітні Спірс за незалежність від батьківської опіки.

Режисеркою фільму стала Ерін Лі Карр, яка зняла такі документальні стрічки: «У серці золота: всередині скандалу в американській гімнастиці», «Як приховати скандал з наркотиками».

У трейлері Брітні Спірс за кулісами розповідає про те, як вона у 2008 році опинилася під опікунством свого батька Джеймса Спірса.

«Це тривало 13 років, і цього достатньо», – розповідає Брітні за кадром.

Фільм вийде на стримінговому сервісі 28 вересня.

Ми розповідали історію Брітні Спірс. Співачка вже давно судиться з батьком і довгі роки намагається вийти з-під опіки Джеймса Спірса. Опікунство над співачкою чоловік здобув у 2008 році, коли вона потрапила в психіатричну лікарню через проблеми з алкоголем і наркотиками.

Перебуваючи під опікунством батька, співачка, за її словами, проходила тест на наркотики кілька разів на тиждень. Її кредитна картка належала службі безпеки, тому вона не могла розпоряджатися нею.

Увесь цей час вона продовжувала виступати, давати концерти та брати участь у телешоу. Спірс заробляла мільйони, але, за її словами, їй виділяли лише дві тисячі доларів на тиждень. Також вона розповіла, що її змушували виступати навіть із високою температурою, і це стало для неї одним із найстрашніших моментів у житті.

Брітні Спірс оплачує адвокатів та всі судові процеси по обидва боки розгляду – тобто і своїх захисників, і представників батька.

Також Брітні Спірс виступила в суді Лос-Анджелеса із заявою скасувати опікунство над нею. Ми публікували переклад цієї промови.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь