Спецпроєкти

Girl power. Серіали про сильних жінок (крім “Сповіді служниці”)


Нелегко 24/7 бути «сильною і незалежною». Коли витримка завершується, саме час включити серіал, в якому героїні так само намагаються знайти своє місце в світі і йдуть до зірок через терни, розбиті серця і нерозуміння оточення.

Пропонуємо відмінні серіали про сильних жінок з характером, які ви могли пропустити. І так, тут не буде “Сповіді служниці“, але є інші, не менш гідні й цікаві.

Серіали про сильних жінок

Гарна дружина/The Good Wife (2009−2016)

Домогосподарка з великим стажем, а колись перспективний юрист Алісія Флоррік (Джуліанна Маргуліс) дізнається про те, що її чоловік (той самий Містер Біг з “Сексу і міста”), з яким вони разом зі студентських років, не тільки корупціонер, а й замішаний в сексуальному скандалі. Вимушена тримати родину на плаву (у неї двоє дітей-підлітків) Алісія скидає пил з себе, диплома і ділових костюмів й виходить на роботу в юридичну фірму.

Алісія – не єдина героїня з крутим характером. Чого варті таємнича Калинди, самодостатня Даян Локхарт і незворушна Елсбет Тассіоні.

Першокласна юридична драма з лихим сюжетом протрималася на екранах сім сезонів, щоб потім повернутися зі спин-офом, в якому, правда, Алісії вже немає.

Хороша боротьба/The Good Fight (2017—…)

Як ви могли здогадатися, спін-офф “Дружини”. У цьому серіалі немає єдиної головної героїні – ми спостерігаємо за тим, як справляються з труднощами і нестатками три юристки все тієї ж фірми, а також асистентка, яка мріє стати слідчим. У фокусі – вже відомі за “Хорошою дружиною” Лука Куїнн, Дайан Локхарт і Марісса Голд, а також долучилася до них Майя Рінделл (Роуз Леслі, відома за роллю Ігрітт в “Грі престолів”).

Іскрометні діалоги, непрості справи, над якими працює фірма, несхожі один на одного персонажі і чудові костюми, що підкреслюють характер кожної героїні – ось рецепт ідеальної юридичній драми. На наше щастя, в 2018 році серіал продовжили на третій сезон.

Зарубіжні серіали про сильних жінок

Код вбивства/The Bletchley Circle (2012−2014)

Незвичайний британський серіал відправляє нас в 1950-ті. Чотири жінки, які під час війни були дешіфрувальницями в Блетчлі-Парку (так, той самий, де в реальності трудився математик і криптограф Алан Тьюринг), об’єднуються через майже десять років, щоб знайти серійного вбивцю – він тримає в страху весь Лондон.

Розумні і неординарні дівчата колись були впевнені, що їх чекає захопливе життя, але після війни вони загрузли в побуті. Детективна історія дає їм шанс використовувати свої аналітичні здібності. Глядач опиняється втягнутим в блискучу логічну гру – відірватися від екрану або пропустити хоч слово неможливо.

Мілдред Пірс/Mildred Pierce (2011)

Велика депресія. Домогосподарка Мілдред Пірс, підробляє тим, що пече пироги, виставляє невірного чоловіка з дому. Щоб якось зводити кінці з кінцями і ростити двох маленьких доньок, Мілдред, стоптавши ноги в кров, нарешті знаходить роботу. Вона стає офіціанткою, і її працьовитість дозволяє відкрити бізнес. Однак все далеко не безхмарно – трагедії наповнюють життя Мілдред одна за одною.

Міні-серіал знятий за однойменним романом Джеймса Кейна, нуарну екранізацію книги вже створювали в 1945 році. Тоді в головній ролі блищала Джоан Кроуфорд.

Скандал/Scandal (2012−2018)

Після першого сезону серіал ледь не закрили. Однак, на радість глядачам, він все ж залишився на екранах і протримався ще шість сезонів.

У центрі сюжету – життя і кар’єра Олівії Поуп, яка займається антикризовим PR. Крім того, нам розповідають про мешканців Білого дому – саме там раніше працювала Олівія.

В основі серіалу – реальна історія Джуді Сміт, яка керувала прес-службою Джорджа Буша-старшого.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь