Спецпроєкти

Міжнародне бізнес-ком’юніті для жінок Wtech відкрило свій осередок у Берліні


Міжнародне бізнес-ком’юніті для жінок Wtech відкрило свій осередок у Берліні. Наразі Wtech також функціонує у 12 містах України та в Лондоні.

На честь відкриття нового осередку команда Wtech провела івент Wtech.Opening Berlin у Le Magasin у центрі міста, на якому були присутні лідерки ІТ та онлайн-бізнесу.

Співзасновниця Wtech і керівна партнерка TA Ventures Вікторія Тігіпко зазначила: «За статистикою, менш ніж 17% жінок у Німеччині працюють у технологічній сфері. А також жінки в цій країні отримують значно нижчу зарплатню, ніж чоловіки, різниця сягає 19% і вище. До речі, цей показник pay gap суттєво вищий за загальну різницю в Європі – 15%. Я впевнена, що завдяки Wtech у Берліні жінки зі сфер tech і digital стануть більш упевненими й досягатимуть великих результатів у кар’єрі».

Міжнародна команда Wtech вже активно планує події та івенти у форматі Wtech.Break & Dinner, Wtech.Meetup, Wtech.Party. Наразі мета ком’юніті в Берліні – об’єднати лідерок з ІТ та digital з України, Німеччини та Великобританії.

Окрім цього, фаундерки та команда наразі роблять активний відбір партнерів для програми «Wtech & Friends», едвайзерів та амбасадорів до ком’юніті в Берліні.

Що таке Wtech?

  • Wtech – міжнародне ком’юніті для жінок у tech та онлайн-бізнесі.
  • Ком’юніті створює екосистему, де лідерки дістають можливості для розвитку бізнесу, обміну досвідом та пошуку ділових партнерів.
  • Майже за три роки існування ком’юніті Wtech об’єднало понад 6 тисяч жінок offline- та online-івентами.
  • Організація запустила представництва у 12 містах України та в Лондоні, відтепер – у Німеччині. У перспективі осередки Wtech з’являться у Франції, США та інших країнах.
#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь