Спецпроєкти

Небайдужий фан: соціальні ініціативи на Comic Con Ukraine 2021


Гік-конвенція Comic Con Ukraine щорічно радує гостей не тільки зірковими гостями, гігантським маркетом і захоплюючими косплей-шоу, але й соціальними ініціативами. Турбуєтеся, що планета зрештою перетвориться на один великий смітник? Стривожені загибеллю тисячолітніх лісів або переживаєте за безпритульних братів наших менших? Команді Comic Con Ukraine 2021 теж не байдужі всі ці проблеми.

Розповідаємо, які соціальні проєкти чекають фанатів попкультури 4–5 вересня на Арт-Заводі «Платформа» в рамках кращого гік-свята цього року.

Людина живе мить, але те, що вона після себе залишає, існує століття

Команда відомої на українських теренах організації «Україна без сміття» прагне зробити сортування нормою для українців. Вони правильно сортують і утилізують сміттєві відходи, а найголовніше  діляться своїми знаннями з кожним охочим. На Comic Con Ukraine 2021 УБС встановлять три сортувальні станції й розкажуть, як відсортувати своє сміття й де віддати його на перероблення в Києві.

Крім того, «Україна без сміття» ще й візьмуть участь у маркеті фестивалю. У їхньому магазині можна буде придбати екотовари, наприклад, багаторазові пляшки або стилізовані шопери, на яких зображений любитель карбованих монет Геральт із Рівії.

кришечки

Ті гості, хто придбав преміальні квитки на Comic Con Ukraine 2021, отримають від гік-конвенції особливі шопери. Усі отримані з продажу сумок гроші підуть на допомогу проєкту «Україна без сміття».

Вдихни на повні груди і… не видихай

Проєкт «Мамо, посади дерево»  ще одна можливість зробити нашу планету безпечнішою і для нас самих, і для майбутніх поколінь. На стенді цієї організації гості фесту отримають тонну інформації про те, що таке вуглецевий слід, приблизно прорахують свій власний і дізнаються, що робити для його зменшення. Втім, один із варіантів відповіді на останнє запитання ми й так знаємо — посадити дерево!

Під час Comic Con Ukraine ви зможете придбати за 21 гривню спеціальну наклейку й таким чином реально посадити дерево. Щоправда, руками волонтерів організації Mamaplantatree.

Під час Comic Con Ukraine ви зможете придбати за 21 гривню спеціальну наклейку й таким чином реально посадити дерево. Щоправда, руками волонтерів організації Mamaplantatree.

мама, посади дерево

Для тих, хто захоче допомогти проєкту, але не зможе придбати наклейку, буде відмінна альтернатива. Якщо ви правильно відсортуєте сміття на точці No Waste Ukraine, то отримаєте натомість ту саму наклейку. Повернувшись до стенду «Мамо, посади дерево», наклейте її на карту України, і Comic Con Ukraine посадить дерево за вас.

Ще один варіант підтримати таку чудову ініціативу купити створений Mamaplantatree і Comic Con Ukraine стікерпак, усі кошти з продажу якого конвертують у «зелені легені» України.

Ми відповідаємо за тих, кого приручили

Із самого першого фестивалю стало доброю традицією організовувати на ньому Pet-зону. Там волонтерські організації і притулки представляли себе і своїх вихованців.

У 2021 році Comic Con Ukraine також буде зона з пухнастими й не тільки улюбленцями. Там ви зможете й познайомитися з чотириногими, і дізнатися більше інформації про притулки, їхні потреби і пухнастиків, які шукають собі новий дім. Традиційно свій стенд і фотозону організовує на фестивалі фонд Happy Paw, який активно займається напрямками опіки (адопції) та стерилізації тварин.

Тих, хто вирішить забрати котика чи собачку собі додому просто з фестивалю, чекає сюрприз від компанії JOSERA невеликий запас корму для вихованця.

Одна з центральних подій конвенції — це Dog Cosplay Contest. Він традиційно привертає до себе увагу всіх гостей. І неважливо, хто їм подобається більше професор Ксав’єр чи Містер Спок. Змагатися, у кого найоригінальніший костюм, цього разу будуть не тільки тандеми собак та їхніх господарів, а і хвостаті крихітки з притулків.

Бездомні тварини, мільярди тонн сміття і вуглецевий слід  проблеми, що не втрачають своєї актуальності сьогодні. Є соціальні ініціативи просто тут і зараз, які допомагають побороти ці проблеми не завтра і не десь далеко, а тут у нас. Зробити маленький крок до їхнього вирішення просто: вирушити на улюблений гік-фестиваль Comic Con Ukraine 2021 й не пройти повз стенди соціальних організацій. 

Нагадаємо, раніше ми анонсували, що у Києві таки відбудеться Comic Con Ukraine, а також писали, що хедлайнерами стануть творці саундтреку до Witcher 3.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь