Спецпроєкти

Дивні девайси для кухні, які ви не використовуватимете повторно


Ви купуєте щось для кухні, і спочатку вам здається, що це найпотрібніша річ. А потім розумієте, що й мити це ліньки, і взагалі таке приладдя зовсім не практичне. 

Ми підготували добірку дивних девайсів для кухні, які зазвичай лежать десь у далеких шухлядах.

Електрошашличниця

Девайс для тих, хто любить шашлик, але не хоче їхати за місто. І все, здавалося б, добре: шампури крутяться самі, вугілля розпалювати не потрібно. Та найбільший мінус цього приладдя – його миття. А ще шашлики не мають того характерного запаху диму, як приготовані на мангалі.

Тому користувачі розуміють, що легше посмажити м’ясо на сковороді. Адже шашлики – це особлива атмосфера відпочинку на природі. І готувати їх удома – це те ж саме, що ввімкнути звуки моря й уявляти, що ти на курорті.

Яйцеварка

Ще один прилад, який дарма займає місце на вашій кухні. 

Виробники запевняють, що вам більше не доведеться стояти над каструлею з яйцями із секундоміром, аби правильно їх приготувати. Втім, цей девайс давно перемогли кухонні плити з таймером або просто таймери на смартфоні. Та й діставати яйця з варки доведеться вчасно, адже їх ступінь готовності залежить від розміру та кількості залитої води. Тоді для чого це все?

Ніж для чистки яблук

Ще один девайс, яким цікаво «погратися» один раз. Спеціальний ніж кріпиться до краю столу, наче м’ясорубка. На гвинт нанизується яблуко, і для його чистки потрібно крутити ручку. 

Емпіричним шляхом користувачі виявили, що процес триває довше, ніж чистка звичайним ножем. Тому прилад буде лише займати місце на кухонному столі.

Електровиделка для спагеті

Втомилися накручувати спагеті на звичайну виделку? Тоді купуйте електричну, і вона зробить все за вас. А якщо серйозно, то користь цього девайсу дуже сумнівна – особливо якщо ви їсте спагеті два рази на місяць. А ще до виделки потрібно купувати батарейки. 

Щипці для їжі

За задумом це повинен бути зручний пристрій, щоб їсти м’ясо. Адже тримати курячі крильця руками буває не дуже приємно, бо можна забруднитися. Та на практиці складно не впустити їжу, коли на ваших пальцях такий складний девайс. Тому простіше вимити руки після обіду.

Формочка для надання вареним яйцям різного вигляду

Можливо яйця у формі скелета сподобаються дітям. Але навіщо дорослим розсудливим людям яйця різного вигляду, якщо вони з’їдять їх за хвилину? Але це не найголовніша проблема. Річ у тому, що яйця у формочку потрібно класти гарячими. А чистити їх такими не дуже приємно й зручно.

Кукурудзочистка

Це спеціальний ніж для того, щоб лущити качани кукурудзи. Але навіщо? До салату зручно класти консервовану кукурудзу просто з банки. А їсти свіжозварену смачніше просто з качана. Тож передбачаємо, що цей девайс ви теж покладете в дальню шухляду.

Музичний ніж для торта

Він уміє співати Happy birthday, Jingle Bells та весільний марш. На жаль, за словами користувачів, дуже гидким голосом. Тому перш ніж зробити приємно близькій людині, подумайте, чи цей жест справді буде таким дивовижним.

Аналізатор свіжості м’яса

Цей прилад потрібно піднести до шматка сирого м’яса, і він визначить, чи варто його готувати, чи вже час викинути. Але невже не простіше буде подивитися на термін придатності на пакунку чи просто понюхати? 

Коптильний пістолет

Цей девайс можна побачити на торговельних майданчиках, де перепродують різні речі. Й обов’язково буде напис: «майже новий». Це свідчить про те, що такий пістолет найчастіше використовують один раз. А потім він довго лежить десь на полиці, поки ви не вирішите його продати. Адже коштував він не дуже дешево, а одне копчення за всю його історію не варте цих грошей.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь