Спецпроєкти

Компанія зі США купила українського розробника Depositphotos і Crello


Американська компанія VistaPrint купила українську компанію, яка розробляє фотосток Depositphotos та онлайн-редактор Crello. Це найбільша угода на українському IT-ринку.

Про це повідомляє видання AIN.ua.

Depositphotos – це royalty free мікростокове агентство зі штаб-квартирою в Нью-Йорку, США. Компанію заснував Дмитро Сергеєв у листопаді 2009 року в Києві. Бібліотека Depositphotos налічує понад 170 мільйонів файлів. Серед них є безплатні фотографії, векторні зображення, ілюстрації та відеокліпи.

Американська компанія VistaPrint викупила 100% акцій компанії Depositphotos. Угода містить проєкти Depositphotos, Crello, Lightfield, Bird In Flight та WAS. Ціна акцій становить 85 мільйонів доларів. Усі колишні акціонери компанії, зокрема ЄБРР, TMT Investments, підтримали угоду.

VistaPrint – американська компанія, що працює над дизайном та маркетингом. Має широкий спектр послуг дизайну та друку. Серед головних замовників контенту – Facebook, Instagram і TikTok.

Засновник компанії Дмитро Сергєєв повністю залишає компанію. Водночас Вадим Нехай, який обіймав посаду керівника, залишається в компанії на посаді віцепрезидента у VistaCreate.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь