Спецпроєкти

Як звичайні: представили нові смартокуляри, які можуть замінити телефон


Компанія TCL представила нові смартокуляри, які мають вигляд звичайних і можуть перейняти на себе деякі функції смартфона.

Про це пише gsmarena.

Що відомо про ці окуляри?

Смартокуляри Thunderbird Smart Glasses Pioneer Edition розробляли три роки. Вони докорінно відрізняються від концептуальних розумних окулярів Xiaomi тим, що можуть показувати повноколірне зображення.

В окулярах вбудований мікросвітлодіодний дисплей із хвилеводом, який складається з крихітних світлодіодів, розміром всього 4 мкм. Проте компанія TCL розробила власний алгоритм, який дозволив виводити на прозоре скло кольорове зображення.

Тому розробникам вдалося максимально наблизити дизайн смартокулярів до звичайних.

Що можуть ці смартокуляри?

Окуляри мають дисплей, який розміщений у вас перед очима та пункт управління на боковій частині. Також тут вбудована камера: ви можете зробити фото, яке автоматично переноситься на ваш телефон.

Інші можливості:

  • читати новини;
  • переглядати повідомлення (відеоповідомлення також);
  • перевіряти свій розклад;
  • відкривати різні файли, наприклад презентації;
  • керувати розумним будинком.

Ці окуляри все ще є залежними від телефона та його під’єднання до інтернету, проте їхньою перевагою є дизайн і кольорове зображення на дисплеї.

Коли з’являться окуляри Thunderbird Smart Glasses Pioneer Edition у продажу та скільки вони коштуватимуть, компанія не розголошує.

Раніше ми розповідали про технології, які змінюють світ моди вже зараз. Наприклад, виробники ювелірних прикрас та аксесуарів для бодіарту поліпшують свою продукцію модними гаджетами, щоб виділитися серед конкурентів. Водночас споживачі отримують цікаві гібриди внаслідок такого схрещування: татуювання, записані на чипі, та сережки з bluetooth-гарнітурою.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь