Спецпроєкти

У Британії розробили трекер для захисту жінок під час прогулянок на самоті


Британська компанія розробила сервіс Walk Me Home для захисту жінок під час самотніх прогулянок. Причиною розробки трекеру стало вбивство 33-річної британки у березні 2021 року.

Про це виконавчий директор телекомунікаційної компанії BT Group Філіп Янсен повідомив BBC.

Що передувало?

У березні 2021 року в Британії вбили 33-річну менеджерку з маркетингу Сару Еверард. 3 березня вона зникла безвісти, коли поверталась додому. Через тиждень її тіло знайшли. Після цієї трагедії у британському уряді  запустили проєкт, який дозволив поліції у цивільному одязі патрулювати клуби, щоб захистити жінок від насилля. Крім того, в країні почали працювати над тим, щоб покращити освітлення вулиць та їх відеоспостереження.

Як працює сервіс?

Walk Me Home (Проведи мене додому) — це застосунок на смартфон. Сервіс дасть змогу користувачам під’єднатися до системи GPS-стеження на початку прогулянки, після чого весь їхній маршрут буде відстежуватись. Трекер розрахує приблизний час на дорогу за вказним маршрутом. Недалеко від кінцевої точки людина отримує сповіщення про завершення маршруту, на яке повинна відповісти. Основною функцією застосунку є екстрений виклик необхідних служб, якщо людина вчасно не дійде до кінцевого пункту.

Для повноцінного запуску Walk Me Home сервіс ще потрібно протестувати та знайти фінансування.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь