Спецпроєкти

Україна втрачає улюблений бренд: у Житомирі знесли фабрику шкарпеток


У Житомирі знесли фабрику, де виготовляли шкарпетки «Легка хода».

Про це повідомив Житомир.info.

Що відомо про це?

Житомирська панчішна фабрика відкрилася у 1935 році. Вона одна з небагатьох, яка продовжила роботу після розпаду Радянського Союзу.

Ще в березні цього року стало відомо, що фабрику можуть продати. Тоді компанія ПАТ «Екотекстиль» заявила, що приміщення та підприємства продають окремо.

«Покупці, які збираються придбати територію, – це одні, а ті, що планують придбати наш бізнес, – це інші люди. В планах, що наші люди, обладнання, наші технології й наша марка перейде до нього, і ми будемо працювати у тому ключі, але на іншій території», – пояснила т.в.о. генерального директора ПрАТ «Екотекстиль» Ірина Іванець.

На підприємстві також додали, що бізнес не мав боргів та проблем із податками чи зарплатами. Але чи справді це так, невідомо.

Зараз підприємство з виготовлення шкарпеток переїхало в будівлю колишньої музичної фабрики. Колишню панчішну фабрику знесли. Залишилося від будівлі лише адмінбудівля та головний цех.

Фабрику купив ТОВ «Епіцентр К». У Житомир.info заявляють, що намагалися зв’язатися з керівництвом «Епіцентр К», щоб дізнатися, що побудують на місці фабрики, але відповіді журналісти не дістали.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь