Спецпроєкти

В одному з бразильських муніципалітетів українська мова стала офіційною


У Бразилії в муніципалітеті Прудентополіс українська мова набула офіційного статусу.

Про це заявив Світовий конгрес українців у Facebook.

Подробиці

У муніципалітеті Прудентополіс 75% усього населення – це етнічні українці. Вони є переважно вихідцями з Тернопільщини. Прудентополіс часто ще називають «столицею української Бразилії».

Завдяки етнічній українській культурі цей муніципалітет має велику популярність серед туристів. Вони приїжджають туди, аби познайомитися з українськими традиціями, кухнею та мистецтвом.

«Муніципалітет Прудентополіс вже встановив дружні відносини з Тернопільською областю, звідки приїхала до Бразилії більшість українських іммігрантів. Новий закон відкриє нові можливості для обміну спеціалістів, навчання молоді на університетському рівні в Україні або ж за допомогою електронних засобів, дистанційно», – ідеться в повідомленні.

Автором документу про визнання української мови офіційною в Прудентополісі став юрист Віторіо Соротюк, президент Центрального українського представництва Бразилії.

«У Прудентополісі значення української мови унікальне, оскільки там досі існують публікації українською мовою, релігійні святкування й радіопрограми ведуться українською мовою…», – заявили в міській раді Тернополя.

Нагадаємо, що в Бразилії зняли хорор «Бездушні» на основі української міфології.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь