Спецпроєкти

Зупинити кібербулінг: Facebook захищатиме громадських активістів та журналістів від цькування


Соціальна мережа Facebook захищатиме громадських активістів та журналістів від цькування. Керівництво соцмережі вирішило посилити політику захисту користувачів.

Про це йдеться у блозі Facebook.

Відтепер соцмережа змінює підхід до переслідування журналістів та громадських активістів, які знаходяться під прицілом громадськості через свою професійну діяльність.

«Тепер ми запропонуємо більше захисту для громадських діячів, в тому числі журналістів і правозахисників, які прославилися мимоволі або завдяки своїй роботі. Ми захистимо від шкідливого контенту, який, наприклад, ранжує їх за фізичною привабливістю», – пишуть в блозі Facebook.

Що буде робити FB?

  • Facebook буде видаляти «серйозний сексуалізований контент»;
  • видалятиме групи, що спрямовані на сексуалізацію;
  • боротиметься з принизливими фотографіями з фотошопом;
  • контролюватиме контент, що показує неприйнятні фізичні процеси, які спрямовані на громадських діячів.

Крім того, розробники соцмережі планують боротися зі скоординованими масовими «нападами» на конкретних людей. Навіть якщо контент не порушує правила Facebook, але спрямований на «особливо вразливих» користувачів, його видалять. Також заблокують акаунти, з яких неодноразово влаштовувались атаки.

При вирішенні цих питань Facebook проводив консультації з організаціями, що спеціалізуються на захисті свободи слова та правах людини.

Раніше ми розповідали, чому найбільша платформа Facebook занепадає й не може цьому зарадити.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь