Спецпроєкти

Дослідження: мікродози ЛСД можуть покращувати психічне здоров’я


Вчені дослідили, що мікродози ЛСД позитивно впливають на психічний стан людини. Зокрема це допомагає боротися з депресією та тривогою.

Про це йдеться в Medical Xpress.

Дослідження

Міжнародне дослідження вчених із UBC Okanagan показало, що повторне вживання мікродоз психоделічних препаратів позитивно впливає на психічне здоров’я людини. Йдеться про такі засоби, як ЛСД та псилоцибін. Учені досліджували 8,5 тисяч людей із 75 країн. Приблизно половина з них дотримувалася мікродозування психоделіками, а інша половина – ні.

Під мікродозуванням вчені розуміють регулярне самостійне введення психоделічних речовин у малих кількостях, щоб не порушувати нормальне когнітивне функціонування.

Усі волонтери, які брали участь у дослідженні, надсилали анонімні звіти про свій стан. Під час порівняння звітів науковці виявили, що люди, які приймали мікродози психоделічних речовин мали більш стабільний психічний стан: меншу кількість симптомів депресії та тривоги, стресу та страждання.

«Дорослі вживають мікродозування для лікування своїх психічних розладів, а не просто для того, щоб отримати кайф. У нас є епідемія проблем із психічним здоров’ям, з наявними методами лікування, які працюють не для всіх», – говорить доктор Уолш.

Чому це необхідно?

За даними Канадської асоціації психічного здоров’я, кожен п’ятий канадець щороку стикається з проблемою психічного здоров’я чи захворюванням. Це одна з багатьох причин, чому проведення інноваційних психологічних досліджень є обов’язковим. Учені вважають, що дослідження психоделічних речовин може допомогти в розв’язанні наявних проблем.

Наразі це найбільше дослідження мікродозування психоделічними речовинами.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь