Спецпроєкти

Amazon планує запустити перші прототипи інтернет-супутників у 2022 році


Компанія Amazon планує запустити перші прототипи інтернет-супутників Kuiper у 2022 році.

Про це пише Reuters.

Що відомо про інтернет-супутники Kuiper?

1 листопада компанія Amazon звернулася до Федеральної комісії США зі зв’язку з проханням надати дозвіл на запуск та експлуатацію двох прототипів інтернет-супутників до кінця 2022 року.

Наприкінці жовтня компанія випробувала двигуни супутників для маневрування в космосі. Інтернет-супутники працюватимуть на висоті 590 кілометрів над Землею.

Технологія передачі сигналу забезпечує передачу інтернету зі швидкістю до 400 Мбіт/с.

За планом проєкту Kuiper, до 2030 року на орбіту Землі запустять 3236 супутників. Компанія хоче забезпечити широкосмуговим інтернетом сільські та важкодоступні райони.

На проєкт Kuiper компанія витратить 10 мільярдів доларів.

Раніше ми розповідали, що Китай запустив у космос супутник, який прибиратиме космічне сміття. Супутник Shijian-21 успішно вийшов на заплановану орбіту.

Головним завданням цього супутника є тестування й перевірка технологій, що в майбутньому дозволять запобігати утворенню космічного сміття.

Головною проблемою засміченості космосу є неспроможність місій повноцінно влаштовувати свої польоти. Через велику швидкість супутників космічне сміття може пошкодити їх і вивести з ладу. Вчені також зазначають, що в процесі накопичення сміття може почати падати на Землю, що становить велику небезпеку.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь