Спецпроєкти

У Києві відбудеться презентація тизеру сімейного фільму «Смачного». Режисер – Іван Шоха


В Києві 13 листопада о 15.00 у кінотеатрі «Ліра» відбудеться презентація тизеру сімейного фільму «Смачного» режисера Івана Шохи.

Після показу відбудеться пресконференція з представниками команди.

«Смачного» – це дебютна повнометражна робота режисера Івана Шохи, відомого за стрічкою «Фінгермен» та іншими короткометражними роботами на національних та міжнародних кінофестивалях. Разом із режисером, сценарій для картини написав український дитячий письменник Сашко Дерманський.

Про що фільм?

Історія тизера розгортається навколо семирічної дівчинки, її стосунків із батьками та тваринами. Глядач має можливість спостерігати за процесом утворення дитячих травм, помітити їх місце у житті дорослих людей та роль у становленні особистості.

Сюжет повнометражного фільму – збірка фільмографічних есе на екологічну тематику, які розповідають від обличчя дитини. Вегетаріанство, забруднення планети, права тварин та дітей – усі гостро соціальні питання подаються легко та зрозуміло, як в дитинстві.

«Наш фільм – це роздум про те, що ми їмо, як в прямому, так і в переносному значенні. Коли доросла людина вже не звертає на це увагу через купу інших дорослих справ, дитина помічає все, адже вона тільки знайомиться із життям та його законами. Тому у нашій картині ми споглядаємо на звичайні події саме через призму світосприйняття дитини. Я, як автор ідеї та режисер, хочу провести вас цією історією та в кінці побажати всім смачного. І нехай кожен сам знайде для себе відповідь», – пояснив назву стрічки режисер Іван Шоха.

Робота над фільмом

Команда фільму також звертає увагу глядача на популярні візуальні коди: українське колоритне подвір’я, сільське господарство, садок – все те, що ми так любимо й цінуємо з дитинства. Художник-постановник фільму, заслужений діяч мистецтв України та член Національної Спілки художників України Сергій Бржестовський власноруч створив усі декорації.

Над саундтреком до фільму «Смачного», працює український композитор Сергій Леонтьєв. Як говорить автор «він поєднує у собі класичну оркестрову музику з елементами поп-рок».

Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь