Спецпроєкти

За 5-10 років над містами літатимуть таксі: огляд вже наявних моделей – відео


Нещодавно з’явилася новина, що в Японії до 2025 року запустять сервіс літальних таксі. Japan Airlines вже підписала угоду про співпрацю з префектурою Міе. Там проводитимуть випробування та подальшу комерціалізацію послуги.

Нова служба перевезень з’єднає між собою всі аеропорти та популярні туристичні напрямки. Спочатку експериментальні польоти будуть обмежені 20-кілометровою зоною, проте згодом аеротаксі з’єднає місцевий аеропорт із прилеглими населеними пунктами в радіусі 50–150 км.

Літальні машини довгий час були предметом наукової фантастики, проте схоже, що впродовж наступних декількох років вони стануть новою індустрією та буденністю. 

bit.ua вирішило подивитися, на якому етапі перебуває індустрія, які міста вже готові прийняти такі апарати та які літальні апарати вже є на ринку. 

eVTOL

У цьому матеріалі ми використовуватимемо терміни «‎літальні таксі»‎, «‎літальні апарати», але насправді ми говоримо про eVTOL. 

Тобто електричний літак із вертикальним зльотом та посадкою. 

Скайпорти

Для нового транспорту потрібна нова інфраструктура. Для літальних таксі потрібні скайпорти – паркомісця для літальних апаратів, схожі на гелікоптерні майданчики.

Фірма Joby Aviation вже працює в Нью-Йорку над перетворенням дахів багаторівневих паркінгів на скайпорти. Також про побудову такої інфраструктури оголосили Х’юстон, Лос-Анджелес й Орландо.

Британія планує стати світовим лідером у галузі літальних таксі. На початку 2022 року планують відкрити перший скайпорт у місті Ковентрі. 

Безпека

Коли думаємо про літальні машини над містами, то відразу виникають запитання, як всі апарати взаємодіятимуть між собою. Як регулюватимуться польоти, чи вони літатимуть за принципом повітряних коридорів, чи за якимось іншим?

Що робити, якщо таке таксі вийде з ладу прямо над містом? 

Загальних відповідей на ці запитання поки що немає. Кожна місцева влада, яка дозволятиме в себе роботу eVTOL, має розробити власні правила та норми. 

Поки масово літальні таксі не запущені в жодному місті світу, а тому не можна проаналізувати правила повітряного руху. 

Проте вже можливо проаналізувати лідерів ринку eVTOL.

Німецький стартап літальних апаратів Volocopter

Апарати саме цієї компанії літатимуть над Японією, Китаєм, Францією, Італією та іншими країнами. 

Політ на такому таксі коштуватиме 384 доларів за 15 хвилин у повітрі. Машина може підняти двох пасажирів та ручну поклажу. 

Приблизний запас ходу – 35 кілометрів, розвиває швидкість близько 100 км/год.

Поки покататися на такому апараті можна зв’язавшись із компанією. Але як показує перша новина – всього декілька років, і на апараті Volocopter можна буде політати в Європі й в Азії. 

Каліфорнійська компанія Joby Aviation

eVTOL цієї компанії пролетів 241 кілометр під час тестового польоту. Прототип провів у повітрі годину й сімнадцять хвилин. 

Пілотували апарат дистанційно, але комерційні рейси виконуватимуть пілоти в кабіні. 

У компанію Joby вже інвестували Uber і Toyota. Почати масово літати над містами вони планують до 2024 року.

Ще одна німецька компанія Lilium

Головний продукт компанії – eVTOL Lilium Jet. Повномасштабний прототип оснащений 36 електричними канальними пропелерами, які дозволяють здійснювати вертикальний зліт і посадку з ефективним горизонтальним польотом.

У круїзному режимі споживання електроенергії на кілометр можна порівняти з електромобілем. Літак виробляє нульові викиди під час польоту. Під час зльоту в шість-сім разів тихіше за вертоліт. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь