Спецпроєкти

12-річна художниця заробила $1,6 млн на NFT-портретах


12-річна художниця Нілу Хейс заробила $1,6 млн, продаючи свої картини у вигляді NFT. Для створення картин їй потрібен лише смартфон або планшет.

Про це повідомляє Business Insider.

Деталі

12-річна художниця Нілу Хейс завдяки смартфону та планшету створила кілька колекцій картин у вигляді NFT. Свої колекції дівчина назвала — Довгі шийки. Наразі дівчина успішно продає їх на платформах OpenSea та Known Origin. На первинних продажах Нілу вдалось заробити $1,61 млн без урахування витрат, таких як, наприклад, оплата комісійних у блокчейні.

12-річна художниця почала малювати ще в 4-річному віці, а в 9 років з’явилася ідея першої колекції. Дівчинка малювала карикатурні портрети жінок з довгими шиями. Сама художниця каже, що черпає натхнення із свого улюбленого динозавра — бронтозавра.

Спочатку Нілу просто малювала картини на смартфоні, але згодом перейшла на iPad. За її словами, таким чином картини виходять якісніші. Наразі вона також використовує мобільний додаток для малювання під назвою Procreate. 

Перша колекія картин Нілу вийшла ще в березні. Тоді дівчинка опублікувала 75 своїх картин, з них вже 51 картину продано. Зараз художниця працює не тільки над жіночими карикатурними портретами, а й над чоловічими.

Читайте також

В Англії 12-річний хлопчик заробив більш ніж $400 тисяч на NFT. 

Штучний інтелект заробив свій перший мільйон доларів продаючи NFT-картини. 

14-річна дівчинка створила милих NFT-китів і заробила мільйон доларів. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь