Спецпроєкти

Захист дітей: Apple попереджатиме про інтимні фото в повідомленнях неповнолітніх


Компанія Apple анонсувала оновлення – дітей попереджатимуть про оголені фотографії в текстових повідомленнях. Батьків сповіщати не будуть.

Про це повідомляє WSJ.

Деталі

Компанія Apple анонсувала оновлення для захисту дітей від інтимного контенту в мережі. Відтепер діятиме функція для дітей-користувачів iPhone, яка сповіщатиме неповнолітніх користувачів, перш ніж вони надсилатимуть або відкриють текстове повідомлення з оголеними фотографіями.

Окрім цього, розробники зробили обмеження для батьків. Інструмент не сповіщатиме батьків дитини про відверті зображення. Втім, таке рішення викликало неоднозначну реакцію з боку прихильників безпеки дітей та конфіденційності.

«Вони повинні були зберігати сповіщення для батьків дітей віком до 13 років. Немає причин просити 11-річну дитину відповідати самостійно за свою безпеку в інтернеті», – каже головний виконавчий директор некомерційної організації Family Online Safety Institute Стівен Балкам.

Нова функція з’явиться цього місяця в iOS 15.2. Головна мета – безпека неповнолітніх у мережі у зв’язку зі стрімким поширенням інтимного контенту в інтернеті.

Читайте також

У WhatsApp оновлення: відтепер у чатах будуть повідомлення, що зникають. 

Схожий на TikTok: Instagram анонсував оновлення для Reels.

Facebook та Instagram заборонять рекламу на основі орієнтації, релігії та політики. 

«Зроби перерву»: Instagram тестує нову функцію. 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь